Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petromax 826 E
#1
Witam serdecznie wszystkich
Znalazłem taką lampę w sieci chciałbym zie dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy jej obejrzeniu przed zakupem. Dodam ze jestem zielony w tego typu lampach .


Załączone pliki Miniatury
           
#2
(11-02-2021, 09:03)sebka34 napisał(a): Witam serdecznie wszystkich
Znalazłem taką lampę w sieci chciałbym zie dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy jej obejrzeniu przed zakupem. Dodam ze jestem zielony w tego typu lampach .

najważniejsze by nie przepłacic
Viribus unitis
#3
Czyli 180zl cena jest dobra czy stanowczo za wysoka. Czy to lampa oryginalna czy chińczyk
#4
(11-02-2021, 16:24)sebka34 napisał(a): Czyli 180zl cena jest dobra czy stanowczo za wysoka. Czy to lampa oryginalna czy chińczyk

oryginał możesz brać
Viribus unitis
#5
Dziękuję
#6
Jeśli lampa już dojedzie do mnie od czego powinienem zacząć przegląd uruchomienie lampy.
#7
No początku delikatnie sprawdź czy to plastkowe pokrętło się obraca, tylko DELIKATNIE, jeżeli będzie opór to nie kręć bo uriesz bolec w pokrętle, następnie przepłukaj zbiornik by wywalić z niego wszelkie świństwo lub po prostu naftę. Odkręć śrubkę dyszy i sprawdź czy iglica nie jest urwana. Poszukaj w internecie albo u nas na forum schematu lampy żebyś wiedział jak jest zbudowana...
#8
No inie stety dojechała

(14-02-2021, 20:09)alenstein napisał(a): No początku delikatnie sprawdź czy to plastkowe pokrętło się obraca, tylko DELIKATNIE, jeżeli będzie opór to nie kręć bo uriesz bolec w pokrętle, następnie przepłukaj zbiornik by wywalić z niego wszelkie świństwo lub po prostu naftę. Odkręć śrubkę dyszy i sprawdź czy iglica nie jest urwana. Poszukaj w internecie albo u nas na forum schematu lampy żebyś wiedział jak jest zbudowana...

Tak więc pokrętło się obraca lecz z oporem wiec nie kombinowałem.
Śrubka dyszy gdzie ona jest zlokalizowana ?


Załączone pliki Miniatury
   
#9
Na zdjeciu po prawej, jak zdejmiesz daszek to na koncu slupka zobaczysz taka srubke z dziurka po srodku. U nas na forum jest gdzie taka instrukcja, zreszta w internecie sa instrukcje po polsku, ja mam instrukcje w wersji papierowej, jakbys nie znalazl to zrobie fotki i wstawie...
#10
Dziekuję za odpowiedz. Ciężko znaleźć instrukcje PDF do 826E
I tu nasuwa się następne pytanie
Na lampie jest oznaczenie 826E/350CP czy to te same lampy? Czy części pasują od 350CP ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości