Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyjecie czy wszystkich coś zjadło;)
#31
@Graf, plany to jedno a życie drugie.
Nic nie planuj. Nie ma sensu.
A schodząc na ziemię, jeśli to ma być przedmiot użytkowy to kupuj to, co jest tanie w użyciu i materiały eksploatacyjne są relatywnie tanie. Bo sam zakup zabawki to dopiero początek wydatków.
#32
Graf von Seidorf zabawa jest nawet z kalibrem 22 więc kup sobie pistolet cal 22 albo karabinek Toza 18 tania amunicja.A jak chcesz zacząć przygodę od cal 7,62 to zostaje pistolet TT można go kupić już od 800 zł jak poszukasz ale kto co woli.Zawsze zostaje jeszcze opcja zakupu pistoletu CZ cal 9 mm ale jak robisz pozwolenie to od razu składaj na przynajmniej 6 szt od cal 22 do pompki 12 taniej wyjdzie.Ale wtedy to musisz już kupić sporą szafę z certyfikatem no i wtedy zaczynają się wydatki ale bez tego nie ma zabawy jak ze wszystkim.A ja siedzę przed kompem i zawijam pesteczki jak świstak w papierkiSmile


Załączone pliki Miniatury
   
#33
TT równiez polecam. Polecam również RAKa - to może nawet bardziej niż TT.
Boczniak tak, jak się chce robić statykę. Jak bardziej konkurencje ruchowe to jeśli boczniak to coś w stylu jak poniżej
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Smile
#34
(25-03-2020, 10:12)alenstein napisał(a): Ja jestem optymistą, to jest choroba brudnych rąk , należy przestrzegać podstaw a myślę że da się wyjść z tego obronną ręką, no i denaturat zamiast do Tilleya idzie teraz bardziej do dezynfekcji...Dodałem fotkę z instrukcją jak się nie dać, po prostu trzeba coś zrobić, z tymi szybkami tak się rozpędziłem że zrobiłem ponad 60 sztuk … Będzie na lata Wink

Hi to jest od p-xa 2827 mika czy inny materiał?
Viribus unitis
#35
Widzę, że strzelców tu trochę więcej Smile

(28-03-2020, 14:33)CZ@rek napisał(a): @Graf, plany to jedno a życie drugie.
Nic nie planuj. Nie ma sensu.
A schodząc na ziemię, jeśli to ma być przedmiot użytkowy to kupuj to, co jest tanie w użyciu i materiały eksploatacyjne są relatywnie tanie. Bo sam zakup zabawki to dopiero początek wydatków.

Jedyna co w 100% zaplanowane to Walther PPK. Muszę jako fan Jamesa Bonda Big Grin

(28-03-2020, 21:52)Paulus601 napisał(a): Graf von Seidorf zabawa jest nawet z kalibrem 22 więc kup sobie pistolet cal 22 albo karabinek Toza 18 tania amunicja.A jak chcesz zacząć przygodę od cal 7,62 to zostaje pistolet TT można go kupić już od 800 zł jak poszukasz ale kto co woli.Zawsze zostaje jeszcze opcja zakupu pistoletu CZ cal 9 mm ale jak robisz pozwolenie to od razu składaj na przynajmniej 6 szt od cal 22 do pompki 12 taniej wyjdzie.Ale wtedy to musisz już kupić sporą szafę z certyfikatem no i wtedy zaczynają się wydatki ale bez tego nie ma zabawy jak ze wszystkim.A ja siedzę przed kompem i zawijam pesteczki jak świstak w papierkiSmile

Mam złożone na trochę więcej niż 6. Szafa już stoi i czeka (wymagana jest nawet na 1 sztukę).
Powoli będzie i boczny i centralny. I gwint i gładka. Życie na pewno zweryfikuje, więc zobaczymy Smile
Maciek
#36
Graf to będziesz miał się czym pobawić pod warunkiem że do tego czasu nic nas nie zje.A tak na marginesie to wiadomość do admina ile razy bym nie wchodził na stronę forum to od jakiegoś czasu Eset wykrywa i blokuje trojana Iframe.B wkurzające to jest troszkę.Ale wracając do tematu zarazy to na moim terenie jest jeszcze względny spokój. Choć w innych powiatach ta gadzina już jest pewnie niebawem pojawi się u mnie w okolicy

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 03.04.2020

Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba):101/ 6
Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 3/0
Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0/0
Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 0 / 0
liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 0 / (0)
liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0
#37
@Paulus601 też mam to samo.
Już przywykłem do zamykania tego komunikatu.

A jeśli ktos ma pytanie do Michała (admina) to tylko mailowo. Ostatnio był na forum: 24-07-2019, 13:57. A czy ma innego uzyta do przeglądania to nie wiem.
#38
W czasie kiedy polerujecie swoje lampy ja cały czas szyję jakoś czas mija.I takim sposobem powstały takie rzeczy.


Załączone pliki Miniatury
           
#39
Witajcie żyjecie bo forum świeci pustkami mam nadzieje że wszyscy zdrowi i nikogo nic nie dopadło.
#40
Posty się pojawiają, więc śmiem twierdzić, że wszyscy zdrowi. Oczywiście nie liczę przeziębienia i innych chorób sezonowych bo ich już nie ma. Teraz tylko na jedną można zachorować. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości