Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyjecie czy wszystkich coś zjadło;)
#21
KoGo masz racje przemysł dostaje po tyłku w firmie w której robię planują wszystkich powysyłać na urlopy i firma będzie zamknięta.W dniu dzisiejszym pomęczyłem swoją spirytusową kuchenkę by ugotować sobie fasolkę po bretońsku oraz czajnik wody na herbatkę szaleństwa nie ma ale jest zabawa.
#22
Jestem ostrożnym optymista i mam nadzieję że do czerwca sytuacja się wyklaruje...
#23
Sytuacja z godziny na godzinę się zmienia zamiast być lepiej jest gorzej. Myślisz że coś się zmieni bo będzie cieplej raczej nie ludzie zaczną wychodzić z domów i to cholerstwo jeszcze się rozlezie wtedy będzie źle.Na chwilę obecną nie mamy jeszcze takiego stanu jak w Hiszpanii czy Włoszech ale to się pewnie za jakiś czas zmieni. Masz tego przykłady ludzie wracają z zagranicy i nikomu nie mówią że gdzieś byli zarażając innych tak jak ta 37 latka która zmarła. Chińczycy pewnie wiele danych o śmiertelności tak samo zaniżyli by nie siać paniki a krematoria działają non stop 24 godziny 7 dni w tygodniu wiec ile tam musi być ofiar bo na pewno nie 3070 w mieście które liczy sobie 11.08 miliona mieszkańców.
#24
Ja jestem optymistą, to jest choroba brudnych rąk , należy przestrzegać podstaw a myślę że da się wyjść z tego obronną ręką, no i denaturat zamiast do Tilleya idzie teraz bardziej do dezynfekcji...Dodałem fotkę z instrukcją jak się nie dać, po prostu trzeba coś zrobić, z tymi szybkami tak się rozpędziłem że zrobiłem ponad 60 sztuk … Będzie na lata Wink


Załączone pliki Miniatury
   
#25
Wszyscy różnie spędzamy wolny czas ja nudząc się zacząłem szyć sobie kaburę i w dniu dzisiejszym dokończyłem jej szycie. Efekt końcowy na zdjęciach większość z nas w miarę spędza produktywnie wolny czas w twoim przypadku była produkcja szybek a w moim szycie przynajmniej się nie nudziliśmy.


Załączone pliki Miniatury
                       

#26
Czy to czarnoprochowiec Navy?
#27
(27-03-2020, 09:43)alenstein napisał(a): Czy to czarnoprochowiec Navy?

Witam jest to rewolwer czarnoprochowy ale nie jest to Navy jest to Colt Dragon jeden z największych Coltów zaraz po Colcie Walker kawałek kloca 2 kg wagi.Dla porównania z Dragonem masz 2 modele Colta Army cal.44 i pocket cal.31 widać znaczące różnice w wielkości między Dragonem a Army.


Załączone pliki Miniatury
   
#28
Fajne, aż miło oko zawiesić. Jak z westernu...
#29
To jest tylko kilka szt z mojej małej kolekcji
#30
Nono. Robi się ciekawie. Ja czarnoprochowca nie mam, ale czekam właśnie na czerwoną książeczkę, a później jakieś 9mm Big Grin (chociaż najpierw będzie zapewne 7,65 Br)
Maciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości