Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To jest odlot!
#1
Jestem pod wrazeniem po 1 odpaleniu mojej P-x 500.Odpalalem po poludniu w pelnym sloncu ale ono wysiadlo przy jasnosci swiecacej lampy na element swiecacy nie da sie patrzyc golym okiem.Renowacja oplacala sie.Za m-c jade do Pl.postaram sie by mi ktos wrzucil zdjecia tej slicznotki w akcji.
Pozdrawiam Szekla.
#2
Moje gratulacje.
A tak z ciekawości, jaką siateczkę założyłeś?
#3
Pozdrawiam na okoliczność i przyłączam się do gratulacji. Renowacja zakończona udanym odpaleniem daje mega satysfakcję. Nie ma to jak ukoronowanie tygodni trudu zdrowym syczeniem hajcującej lampy ciśnieniowej Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
(06-06-2013, 08:24)CZ@rek napisał(a): Moje gratulacje.
A tak z ciekawości, jaką siateczkę założyłeś?
Witaj! Siateczka jeszcze w drodze zamowilem w Pelamie a u nich troche trwa.Faktycznie swiatlo miga zaloze jak koledzy doradzali 2 cm na 12.
Pozdrawiam

(06-06-2013, 09:52)Tyrell napisał(a): Pozdrawiam na okoliczność i przyłączam się do gratulacji. Renowacja zakończona udanym odpaleniem daje mega satysfakcję. Nie ma to jak ukoronowanie tygodni trudu zdrowym syczeniem hajcującej lampy ciśnieniowej Smile

Bylem milo zaskoczony ! A delikatne syczenie to melodia dla ucha nie mowiac o doznaniach wizualnych-chrom na bajerze.!
#5
(06-06-2013, 17:48)szekla napisał(a): Witaj! Siateczka jeszcze w drodze zamowilem w Pelamie a u nich troche trwa.Faktycznie swiatlo miga zaloze jak koledzy doradzali 2 cm na 12.

Ja dzisjaj lub jutro będę testował 4cm na 12cm.
Jedną już tak uzbroiłem, ale ta akurat czeka jeszcze na części. Druga wczoraj wypiła ostatnią kroplę nafty więc nie kusi aby odpalać - i tak nie zaświeci Wink
Tak więc lekka modyfikacja i sprawdzę jak to wygląda w praktyce.
#6
ZIBRO nabyte.
Testy rozpoczęte. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości