Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Reflektor do Petromaxa nikowany 65 zł - NOWY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowość w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie - nowe reflektory niklowane do dużego Petromaxa.

Średnica: 34,5 cm
średnica otworu: 14,3 cm

Pasuje idealnie do Petromaxów z Bundeswehry, zdjęcia w załączniku.

Cena: 65 zł + 15 zł wysyłka

Zainteresowanych prosimy o kontakt na priv.
Witam! Oferta naprawde atrakcyjna! Okolo 20 euro ,przeciw 35euro jezeli jest sie klientem pelamu z wysylka do DE.! Jezeli powierzchnia niklowana trzyma tak jak chromowana ? To oferta warta pochwaly nareszcie cos na polskie warunki.
[attachment=1367]

tak wyglada odblyśnik niklowany od geniola po jednokrotnym odpaleniu
Faktycznie Geniol ma fatalne powłoki galwaniczne (moja 150-tka ma podobnie). Pytanie jakie jest źródło reflektorów kerosene-shop
(15-05-2014, 20:35)nemo napisał(a): [ -> ]tak wyglada odblyśnik niklowany od geniola po jednokrotnym odpaleniu

Znaczy tak dobrze, czy tak źle.
Ze zdjęcia wynikało by, że dobrze dostał w kość Wink No chyba, że to ta legendarna obecna jakość Sad
Wyglada na to ze tanie mieso psy jedza. Za jakosc trzeba wiecej zaplacic!
Witam, sprowadziliśmy te reflektory z Niemiec. Produkcja zapewne Azja jak wszystko, pewności nie mamy. Mieliśmy w rękach reflektory petromaxowe (współczesne) i nie wygląda na to, żeby te tańsze czymś im ustępowały. Sprowadziliśmy 10 sztuk tych na próbę, taniej już się nie znajdzie Big Grin

Rzeczywiście Reflektor Geniola nie wygląda dobrze.....
Mam od jakiegoś czasu współczesny reflektor niklowany ale na matowo - pod BW. Całą zimę wisiał na dworze razem z lampą, systematycznie odpalany, moknie w deszczu razem z lampą, śnieg i grad na niego padał i jak na razie nic się nie dzieje. Nie wiem ile wytrzyma, ale myślę, że jeszcze trochę pociągnie. Jakbym o niego dbał i chował do domu przed warunkami atmosferycznymi, to w ogóle nie było by szans, żeby coś się stało. Nie wiem jak ten od kerosene-shop.com, ale generalnie współczesne reflektory są przedmiotami stricte użytkowymi - ma spełniać swoją funkcję, a jak się zniszczy to wymieniamy na nowy i tyle. Można ewentualnie wypiaskować i oddać do emaliowania - wtedy na 30 albo i więcej lat wystarczy :-)