Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Wszystkiego Najlepszego !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wszystkim Forumowiczom życzę spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia no i oczywiście jakiejś fajnej lampki pod choinką Smile

Piecyki do ogrzania zakrystji "Demon" - oplułem monitor ze śmiechu Big Grin

Przyłączam się do życzeń - Wszystkiego Najlepszego!
Wszystkim życzę najlepszego a w szczególności szczęścia w zakupach wymarzonych lampek Smile . Swoją pod choinkową musiałem kupić sobie sam ( zapewnie jak większość z nas).
Pozdrawiam Was Wszystkich Świątecznie.
Bronisław Śniegocki znowu atakuje Smile ... ale by było bajer zdobyć zdjęcie witryny jego sklepu... Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i dołączam się do życzeń świątecznych. Niech wam lumenów w lampach nigdy nie zabraknie. No i nafty co by ciśnieniówki odpalać ku uciesze własnej i swoich bliskich Smile

PS. Poniżej fotka aktualnego stanu kamienicy w której mieścił się sklep Śniegockiego.

[attachment=904]
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i oczywiście owocnych renowacji! Smile
Ja swoj prezent choinkowy wlasnie wylicytowalemSmile Ciesze sie ze pierwszy raz na tym forum mozemy skladac sobie zyczenia bozonarodzeniowe, mam tez nadzieje ze bedziemy je skladac jeszcze wiele razy i ze z kazdym rokiem bedzie o kilka osob wiecejSmile
Spokojnych swiat i niech nam nafty i spirytusu nie zabraknieSmile
Ja również życzę wam wszystkim wszystkiego lampowego/najlepszego* Smile
* niepotrzebne skreślić
Wesolych Swiat !
Wesołych Świąt Smile
W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T ,
życzy Hansdekawka Smile
Stron: 1 2 3