Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Moj nowy Tilley
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupilem Tilleya, w sumie to bardziej z inspiracji Czarka. Nie powiem, ladny jest, ale to ani moj rocznik, mnie rajcuje wszystko co z przed 1945 roku (oczywiscie po za kobietami) Smile. Na dlugie jesienne wieczory, moje petromaxie beda mialy towarzysza. W zimowe weekendy, usiade sobie ze szklaneczka whisky, dymkiem z fajki I bede rozkoszowal sie swiatlem lampSmile
podoba mi się ten szereg Smile
Też mam takiego Tilleya wg sygnatury rocznik 71
Twój pewnie lata na oryginalnych siatkach?
To jest ten 'ze sklepu'??
Tak, a co niepodobny? Bede probowal go odpalic, igla jest jakas krotka, mam nadzieje ze nie zlamana.
Udało Ci się go odpalć?
Udalo, ale to juz wspomnienie, poszedl na ebayu, rozstalismy sie bez zalu. Nowy wlasciciel napisal ze bardziej jak jemu, podoba sie jego zonie, cokolwiek by to znaczyloSmile Teraz negocjuje cene w sprawie Bialladina 300x,lata produkcji 48-51, praktycznie nie uzywany, w oryginalnym pudelku, ale facet, znajomy handlarz troche sie ceni, jak dojdziemy do porozumienia to bede szczesliwym posiadaczemSmile
Oby Ci się udałokupić tego Bialadina.
Ja swojego Vapalux'a 300 właśnie rozkładam. Musze jeszcze powalczyć chwilę z parownikiem. Ale Ty jak kupisz lampę nieśmiganą nie będzies zmiał tego problemu Wink
Pewnie pare razy byl uzywany, ale jak na 60-latka wyglada nadspodziewanie dobrze, nawet myslalem ze byl malowany ponownie, ale sie okazalo ze to jest oryginalny kolorSmile