Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: ENDERS 9061
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich
Jestem nowy na forum i jestem również nabywcą tej kuchenki na dzisiaj zakończonej aukcji .Czy ma ktoś takową i może mi coś ciekawego na jej temat napisać ?
Gratuluję.
Też starałem się nabyć tą kuchenkę. Wygrał szybszy Wink
Witaj
To moja druga połowa jest taka prędka. Zależało mi na tej kuchence ale zobaczymy co przyjdzie. Na foto wygląda ok.
Jeśli chodzi o jakieś info to miałem instrukcję, jest w załączniku.
Podziękował
Za trzy dni kończy się aukcja wersji cywilnej , też wygląda nieźle. Ja do tej pory używałem śmierci turysty ale jest trochę za mała
Widziałem tą cywilną. Jednak to nie to.
Lampy nauczyły mnie cierpliwości. Poczekam więc na wersję zmilitaryzowaną. Może przed przyszłymi wakacjami coś się pojawi na ulubionym portalu aukcyjnym. A jak nie to będę 'leciał' dalej na Trzmielu4. Big Grin
No i się doczekałem. Big Grin
Młodszy a może mniejszy brat dieselkochera już w moich rękach. Fajna zabawka. Dodatkowo robi to, do czego ją zrobiono - pali jak szalona.
Chrzest bojowy przejdzie za jakiś czas ale już teraz pięknie pracuje.

Czyli jak widać cierpliwość popłaca. Przynajmniej w przypadku mniej rzadkich przedmiotów.
Gratulacje! Wygląda kozacko.
Nie tylko wygląda.
Jak go odebrałem i otworzyłem to stwierdziłem - czemu to takie małe. Teraz wycofuje to co pomyślełem - to jest zajefajne.
Ten Enders świetnie pali, dobrze grzeje. Poza tym z uwagi na kształt da się go do auta zaaplikować Wink
To czekamy na fotki sprzętu w boju. Testowałeś może w ile czasu grzeje 1l wody?
Stron: 1 2