Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Mosiezny brener do hk500
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Kolegow! Poniewaz brener ze stali nierdzewnej "gryzie"sie z miedziana fajka postanowilem poszukac miedzianego! Znalazlem w google de brener miedziany do hk 500 wlasnej roboty, proste rozwiazanie wymagajace Malego wkladu finansowego.Nie chce zasmiecac Forum wiec jezeli kogos to zainteresuje to zalacze strone z opisem i zdjeciami .Jest po niemiecku wrazie potrzeby przetlumacze.Pozdrawiam Szekla
A mógł byś zrobić tłumaczenie i załączyć np pdf'a?
(23-08-2013, 18:55)CZ@rek napisał(a): [ -> ]A mógł byś zrobić tłumaczenie i załączyć np pdf'a?
Cesc!Niestety nie siedze mocno w kompie Musze miec pomoc Ale zrobmy tak Wejdz w google de napisz haslo-messingbrenner 500hk.Znajdz post messingbrenner 500hk-hilfe und tips zum thema petromax! Pierwszy wpis wstawil "bonanza" i to wlasnie jego opis i zdjecia Potwierdz ze znalazles a ja na PW pisze Ci tlumaczenie nieco skorygowane Szekla
temat dla Spiromaxa ,,ja zamawiam 2 szt....( na próbe).....
Na Pelam.de wyskakują co jakiś czas pomysły w temacie. Link do dyskusji o której mówi Szekla:
http://forum.pelam.de/board18-fachbereic...post151716
Ja tez bym wziął z jeden.
(24-08-2013, 10:08)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Ja tez bym wziął z jeden.
Witaj Cz@rek wyslalem Ci wczoraj na PW tlumaczenie .Odnalazles ta strone ze zdjeciami? Jezeli nie postaram sie wieczorem dodac na Forum (jak mi sie uda)
Pozdrawiam Szekla

(24-08-2013, 12:14)szekla napisał(a): [ -> ]
(24-08-2013, 10:08)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Ja tez bym wziął z jeden.
Witaj Cz@rek wyslalem Ci wczoraj na PW tlumaczenie .Odnalazles ta strone ze zdjeciami? Jezeli nie postaram sie wieczorem dodac na Forum (jak mi sie uda)
Pozdrawiam Szekla

Upss! To zbedne kolega Tyrell jak zwykle na topie to wlasnie ten link Przyznacie ze bardzo proste rozwiazanie i podobno dziala bez zarzutu.Taki sobie zrobie .
Pozdrawiam szekla
Opis jaki szekla mi podesłał wraz z fotkami użytkownika Bonanza z forum pelam.de. To coś a'la Adam Słodowy Wink

Cytat:Po wszystkich dyskusjach na temat brenerow ceramicznych i ze stali nierdzewnej zrodzila mi sie idea ktora juz dawno wirowala w mojej glowie.Brener miedziany!Reprodukcja orginalnego w miedzi jest mozliwa ale zbyt kosztowna i czasochlonna. Ten brener jest z czesci z Hydrauliki Gwint nie jest wprawdzie taki sam ale,daje sie bez problemu wkrecic a co najwazniejsze trzyma.Uzylem do tego miedzianego krocca do montowania licznikow wodnych! Skrocilem gwint o ok.5mm Srodek Ma "Mufke"?dlugosci ok 8 mm Zebralem nadmiar na tokarni zostawiajac 2mm Na tym opiera sie blaska 1mm ze stali nierdzewnej otwory wywiercilem wiertlem 2mm Zeby gorna krawedz nie ciela mantla zebralem na tokarni stozkowo.
(27-08-2013, 20:56)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Opis jaki szekla mi podesłał wraz z fotkami użytkownika Bonanza z forum pelam.de. To coś a'la Adam Słodowy Wink

Cytat:Po wszystkich dyskusjach na temat brenerow ceramicznych i ze stali nierdzewnej zrodzila mi sie idea ktora juz dawno wirowala w mojej glowie.Brener miedziany!Reprodukcja orginalnego w miedzi jest mozliwa ale zbyt kosztowna i czasochlonna. Ten brener jest z czesci z Hydrauliki Gwint nie jest wprawdzie taki sam ale,daje sie bez problemu wkrecic a co najwazniejsze trzyma.Uzylem do tego miedzianego krocca do montowania licznikow wodnych! Skrocilem gwint o ok.5mm Srodek Ma "Mufke"?dlugosci ok 8 mm Zebralem nadmiar na tokarni zostawiajac 2mm Na tym opiera sie blaska 1mm ze stali nierdzewnej otwory wywiercilem wiertlem 2mm Zeby gorna krawedz nie ciela mantla zebralem na tokarni stozkowo.

Witajcie Jak sami wiecie proste rozwiazania moga dzialac lata niech tego przykladem beda Nasze lampy cisnieniowe
Pozdrawiam Szekla.