Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Petromax 829B na mosiądz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szekla poprosił, więc wrzucam w jego imieniu:
829B spolerowana na mosiądz
Mmm. Wódka dobrana pod kolor ... To zdjęcie na pewno odmieni trendy w galerii Smile
Czas pomiędzy wypaleniem siatki a odpaleniem zacnie uwidacznia się w poziomie płynu we spomnianej wyżej flaszeczce Wink
Mamy więc już znaki szczególne zarezerwowane dla dwóch forumowiczów - Tyrell występuje z YerbaMate, Szekla z Gorzką Żołądkową. Big Grin

Pięknie to wygląda.
Jak długo polerowałeś aby taki efekt uzyskać??
Witam Kolegow! Michal dzieki za pomoc.To lampa mojegp niemieckiego kolegi widocznego na zdjeciu.Osiagniecie takiego efektu wymaga niestety sporo zachodu i pomocy maszyn recznie to "wieki" pracy.Efekt przyznacie SUPER.Zastanawiam sie czy nie kupic jeszcze jednej Hk500 i zrobic na blysk Mial bym 3"siostry" w komplecie.Cale szczescie z nabyciem nie mam problemu zawsze komplet ze skrzynia no i stan nie taki jak niektore kupione na allegro!
Pozdrawiam Szekla.

Na marginesie Zoladkowa zrobila wrazenie mam kolejnym razem przywiesc wieksza ilosc no i na zoladkowej sie nie skonczylo!"Lampa"dobrze zakonserwowana.
Czas na noworoczne postanowienia Wink
Oto jedno z nich. Lampa jaką widać na poniższym zdjęciu:
[Obrazek: attachment.php?aid=473]
pozbawiam barw naturalnych i doprowadzam do stanu 'mosiądz błysk'.
Nieśmigany BudesMax (jedynie słuszny rocznik - 1960) w skrzyni w drodze, więc można już czynić stosowne przymiarki Wink