Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Primus 1321
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Korzystając z zamieszania wynikłego z bratobójczej walki o zardzewiałe Hasagi udało mi się zdobyć dwie Szwedzkie Bałtyckie perły Smile

[attachment=468]

Piękny przykład dbałości o jakość i techniczną perfekcję. Już niedługo na kanale "Co się lampisz" odsłona Primusowej technologii. Sztuki zaklętej w metalu Smile
super kumulacja ,,,cos w klimatach Spiromaxa ( fotogen)
No to raczej egzemplarze przerobione. Fotogen to po Szwedzku parafina. Primus przez dobrych kilka lat po wojnie produkował spirytusówki ze względu na reglamentacje paliw. Te wyglądają na rządowe "leżaki" magazynowe. Dostosowano je tylko po kilku latach do nowych warunków i dalej magazynowano... No ogólnie jestem ich bardzo ciekaw. W poniedziałek przyjedzie kurier Smile
A gdzie je znalazłeś?
Na tablicy.pl było ogłoszenie ... Bardzo sympatyczny pan ze Szczecina je sprzedawał Smile
No proszę.
To jednak i u nas trafiają się takie perełki.
Nawet nie pytałem skąd to ma Smile .... obiecałem mu tylko ładny film w temacie Smile
(09-08-2013, 23:16)Tyrell napisał(a): [ -> ]Na tablicy.pl było ogłoszenie ... Bardzo sympatyczny pan ze Szczecina je sprzedawał Smile
Sympatyczny dla ciebie. Przybiłem te lampy we wtorek na portalu tablica.pl.
Potwierdził, a w piątek dostałem maila że sprzedał bez wysyłki w Szczecinie Angry, ale przynajmniej są wśród Nas Smile.
Pozdrawiam.
Ps. Może odsprzedasz/zamienisz jedną?
Wszystko jest możliwe Smile ... Odsprzedaż nie wchodzi w grę (chyba że równowartość wagi w złocie Smile ), ale wymiana na równie rasowy egzemplarz jak najbardziej. Podejrzewam jednak, że dysze zostały podmienione a lampy palą teraz na nafcie. Jak było widać na fotach są oznaczone jako FOTOGEN .