Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Geniol / Petromax 829B - niemiecki kombatant
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: attachment.php?aid=401]
[Obrazek: attachment.php?aid=407]
[Obrazek: attachment.php?aid=408]
[Obrazek: attachment.php?aid=409]
Moj Bundesmax tez jest z 1962 Smile ....ja mam rapid domino
(30-06-2013, 20:59)Tyrell napisał(a): [ -> ]Moj Bundesmax tez jest z 1962 Smile ....ja mam rapid domino
Czesc Tyrell a ty brzydko na mnie nie mowisz? co to rapid domino?????.Jak dla mnie za duzo ryku przy rapidzie dokupie "nerke" i z banki.Co dziwne Geniol pracuje ciszej niz Pm-x ! Pytanie- jaki masz w Geniolu odstep miedzy dysza a "fajka" .U mnie podniesione na max to 1.36 prawie jak dla 250 tez tak masz?To Tylko ciekawosc bo dziala bez zarzutu.
Pozdrawiam Jacek.
Domino sado maso Smile ... Po prostu spust rapida inaczej wygląda. Przyjrzyj się na moim filmie... Co do odległości u mnie jest 14,2 mm.

(01-07-2013, 15:56)Tyrell napisał(a): [ -> ]Domino sado maso Smile ... Po prostu spust rapida inaczej wygląda. Przyjrzyj się na moim filmie... Co do odległości u mnie jest 14,2 mm.

Nie tylko spust ale i dekielek w srodku ma taki wystajacy przy parowniku do gory wichajster.A z odlegloscia to widac kazdy typ ma swoje zycie!Wazne ze dziala i to stosunkowo cicho .
Pozdrawiam.
To dekielek który chroni uszczelkę parownika przed wytopieniem. W sumie ciekawe dlaczego go nie masz Smile
(01-07-2013, 19:43)Tyrell napisał(a): [ -> ]To dekielek który chroni uszczelkę parownika przed wytopieniem. W sumie ciekawe dlaczego go nie masz Smile

Dekielek oczywiscie jest tylko inny krztalt taki jak w P-mx 500 bez rapida.