Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Gorny klosz do geniola 529B 500hk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ma ktos namiar na gorny klosz do geniola? Gosc od ktorego kupilem ma jeszcze pare sztuk ale w zadnej tego skladanego klosza !To jak gozdzik do butonierki mala rzecz a jak by ucieszyla. Prosze o pomoc !
Doprecyzuj o co chodzi bo Kali nie rozumieć Smile .
Pozdrawiam urlopowo.
(29-06-2013, 18:38)spiromax napisał(a): [ -> ]Doprecyzuj o co chodzi bo Kali nie rozumieć Smile .
Pozdrawiam urlopowo.

mam na mysli ten okragly kapelusz ograniczajacy emitowanie swiatla do gory UFF Teraz Dobrze sie wyslowilem?
Też tego szukam Smile
Więc jak byś namierzył to zapytaj, czy ma jeden więcej.
Jak ja spotkam to pomyślę o Tobie.
(29-06-2013, 20:40)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Też tego szukam Smile
Więc jak byś namierzył to zapytaj, czy ma jeden więcej.
Jak ja spotkam to pomyślę o Tobie.
Dziwne ale to towar deficytowy zupe z niego gotowali czy co?Po powrocie uderze z pytaniem w niemieckie Forum bo w Pelamie taka skladana wersja nie wystepuje.Chociaz co szkodzi usmiechnac sie do pani Walther jak cos zwesze pamietam o Tobie i dam znac
Pozdrawiam.
Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?
(30-06-2013, 09:39)piotr napisał(a): [ -> ]Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?

Witaj ! Geniol z bundeswery ma w komplecie skladany gorny klosz niestety w mojej skrzynce go nie bylo ! Nie wiem czy teraz wiesz czego szukam?
Pozdrawiam.
Składany daszek w skrzynce? Pierwsze słyszę żeby takie były w skrzyniach transportowych
(01-07-2013, 21:41)szekla napisał(a): [ -> ]
(30-06-2013, 09:39)piotr napisał(a): [ -> ]Szekla, o jaką "składaną wersję" Ci chodzi?

Witaj ! Geniol z bundeswery ma w komplecie skladany gorny klosz niestety w mojej skrzynce go nie bylo ! Nie wiem czy teraz wiesz czego szukam?
Pozdrawiam.


Nie było czegoś takiego jak składany daszek do Petromaxów. Bywają takie, ale są to współczesne przeróbki, więc raczej nie do nabycia.
Czy ktos moze zamiescic zdjecie pogladowe o czym mowa? domyslam sie ze chodzi o daszek przykrecany sroba, czy tez o ten duzy talerz nakladany na lampe?
Stron: 1 2