Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: To jest odlot!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem pod wrazeniem po 1 odpaleniu mojej P-x 500.Odpalalem po poludniu w pelnym sloncu ale ono wysiadlo przy jasnosci swiecacej lampy na element swiecacy nie da sie patrzyc golym okiem.Renowacja oplacala sie.Za m-c jade do Pl.postaram sie by mi ktos wrzucil zdjecia tej slicznotki w akcji.
Pozdrawiam Szekla.
Moje gratulacje.
A tak z ciekawości, jaką siateczkę założyłeś?
Pozdrawiam na okoliczność i przyłączam się do gratulacji. Renowacja zakończona udanym odpaleniem daje mega satysfakcję. Nie ma to jak ukoronowanie tygodni trudu zdrowym syczeniem hajcującej lampy ciśnieniowej Smile
(06-06-2013, 08:24)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Moje gratulacje.
A tak z ciekawości, jaką siateczkę założyłeś?
Witaj! Siateczka jeszcze w drodze zamowilem w Pelamie a u nich troche trwa.Faktycznie swiatlo miga zaloze jak koledzy doradzali 2 cm na 12.
Pozdrawiam

(06-06-2013, 09:52)Tyrell napisał(a): [ -> ]Pozdrawiam na okoliczność i przyłączam się do gratulacji. Renowacja zakończona udanym odpaleniem daje mega satysfakcję. Nie ma to jak ukoronowanie tygodni trudu zdrowym syczeniem hajcującej lampy ciśnieniowej Smile

Bylem milo zaskoczony ! A delikatne syczenie to melodia dla ucha nie mowiac o doznaniach wizualnych-chrom na bajerze.!
(06-06-2013, 17:48)szekla napisał(a): [ -> ]Witaj! Siateczka jeszcze w drodze zamowilem w Pelamie a u nich troche trwa.Faktycznie swiatlo miga zaloze jak koledzy doradzali 2 cm na 12.

Ja dzisjaj lub jutro będę testował 4cm na 12cm.
Jedną już tak uzbroiłem, ale ta akurat czeka jeszcze na części. Druga wczoraj wypiła ostatnią kroplę nafty więc nie kusi aby odpalać - i tak nie zaświeci Wink
Tak więc lekka modyfikacja i sprawdzę jak to wygląda w praktyce.
ZIBRO nabyte.
Testy rozpoczęte. Smile