Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Anchor i knotówka stołowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.

[attachment=4542]

Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.
(28-08-2021, 10:08)Graf von Seidorf napisał(a): [ -> ]Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.



Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.

myśle ze klosz do Anchora dostaniesz. Do knotówki też.
Wiem. Na allegro są. I w innych sklepach też. Odnośnie Anchora to bardziej zastanawia mnie stan zbiornika.
Pozostale czesci OK? Igla, dysza itp...
sprawdzałeś już zbiornik Anchora?
Niestety nawał pracy ostatnio. Może dzisiaj pod wieczór znajdę parę chwil na podłubanie.
No i odpowiadam sam sobie. Jest mały ubytek chromu na zbiorniku (niecałe pół na pół cm) i powierzchnia ma rdzawy nalot. Wewnątrz wydaje się być w porządku. Zastanowię się zatem jeszcze nad losem tej lampy Smile