Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Bx palony na benzynie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koledzy!
Powiedzcie mi, czy ktoś do tej pory odważył się palić Bundesmaxa na benzynie - remontuje właśnie wersję benzynową, i zastanawiam się czy podjąć to ryzyko, czy sobie odpuścić (palenie naturalnie).
Ja swojego Px 827B (benzynowego) palę na IPA.Troszkę płomień pulsuje ale planuję wsadzić siateczkę mosiężną.

p.s.
W planach mam próbę palenia na benzynie ekstrakcyjnej.
(21-03-2021, 21:38)KoGo napisał(a): [ -> ]Koledzy!
Powiedzcie mi, czy ktoś do tej pory odważył się palić Bundesmaxa na benzynie - remontuje właśnie wersję benzynową, i zastanawiam się czy podjąć to ryzyko, czy sobie odpuścić (palenie naturalnie).

Ja próbowałem ale na mieszance 1/3 (bęzyna 33% a reszta to nafta )
Spox,,paliłem na benzynie,rozpuszczalniku, teraz mam benzol jak będzie cieplej na dworze to spróbuje odpalić - jesli nie bedzie postu tz że akcja się nie udała.
B-max winien miec prosty palnik bez helissy tak jaki jest w hasagu tylko z tym zgrubieniem na końcówce palnika.
Tak - dokładni taki wymiennik mam - bez helisy. A wiecie może, czy średnica dyszy różni się od ten na naftę - z BX-em dostałem w sumie 3 dysze, ale poza napisem PX Germany i 500 nic na nich nie pisze - to samo z iglicami.
(25-03-2021, 07:58)KoGo napisał(a): [ -> ]Tak - dokładni taki wymiennik mam - bez helisy. A wiecie może, czy średnica dyszy różni się od ten na naftę - z BX-em dostałem w sumie 3 dysze, ale poza napisem PX Germany i 500 nic na nich nie pisze - to samo z iglicami.

na boku dyszy wb wybite literki B lub P