Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Co się lampisz - 8. Vapalux m320 mk2 :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No to zapraszam na prezentacje kolejnego odcinka o lampiarstwie stosowanym. Dziś bierzemy na warsztat Brytolskiego kozaka - Vapaluxa m320 Smile

Bomba! Smile

Może dorzucisz fotek przy okazji do galerii? Smile A swoją drogą, może Petromax jest mało upierdliwy w stosunku do Vapa, ale przy Hasagu i tak wymięka Smile Do filmików talentu nie mam, ale może na jakimś zlocie będzie kiedyś okazja żeby pokazać Smile
Najtrudniejszy pierwszy krok Smile .... grzej kamerę i jazda
Jakoś wolę focić Smile Ale może kiedyś jak spirytus do podgrzewacza wleje mi się nie w tą dziurę hue hue Big Grin
No to wcale nie jest taki głupi pomysł ... Colemana 200A kręciłem po podwójnym whiskaczu, bo nie byłem w stanie zebrać myśli Smile
Tyrell obejrzałem wszystkie twoje filmiki, super wreszcie coś po polsku i czegoś się można dowiedzieć.
Big Grin ... Dziękuję wszystkim moim fanom za uznanie.
A forum dziękuje Tobie za product-placement Big Grin
Tiaaa...zaraz nam tu wjadą emeryci z Florydy i Kaliforni. Ostatnio mocno się aktywują w oglądaniu filmów o Colemanach Big Grin
Pewne! Chociaż bardziej liczę na tych skośnookich z Tajwanu - zrobimy im jakieś wycieczki szkoleniowe czy coś, bo laptopa muszę wymienić i ze dwa szkiełka do aparatu kupić a to podobno u nich za miskę ryżu rozdają Smile
Stron: 1 2