Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Vapalux Halifax 1945
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
zarejestrowałem się na forum, ponieważ przy porządkach w garażu znalazłem lampę widoczną na zdjęciach, jej stan oceniam jako bardzo dobry - jak widać nie jest czyszczona. Nie wiem jak użytkuje się taką lampę więc nie jestem w stanie określić czy jest sprawna. Dla osób które znają się i pasjonują takimi przedmiotami będzie to pewnie godny uwagi eksponat.

Jeśli któryś z forumowiczów jest w stanie określić wartość takiego znaleziska będę bardzo wdzięczny. Zapraszam też chętnych do składania ofert. Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

pozdrawiam
Mariusz

[attachment=4484][attachment=4485][attachment=4486]
(22-01-2021, 16:53)snake888 napisał(a): [ -> ]Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

Daję 100 zł.....
Liczylem, ze moze jest troche wiecej warta, ale jesli nie bedzie innych zainteresowanych to mozliwe, ze sie dogadamy.


(22-01-2021, 18:49)Zirkau napisał(a): [ -> ]
(22-01-2021, 16:53)snake888 napisał(a): [ -> ]Lampę mogę wysłać kurierem lub możliwy jest też odbiór osobisty (okolice Krakowa).

Daję 100 zł.....
120 PLN
na tyle mnie obecnie stać.... a stan lampy nieznany. Ciut więcej mogę dorzucić
Dam 160 z przesylka, mam ich 16 ale zadnej z data 1945, szklo nie jest od tej lampy ale lampka fajna, liczyles na wiecej, te akurat lampy nie sa drogie ale sa najbardziej niezawodne ze wszystkich sztormowek. W grudniu kupilem dwie na OLX po 100 zl.
Mysle ze jest to uczciwa oferta... Mam do niej pelno czesci i oryginalne szklo tak wiec dla mnie nie ma znaczenia czy jest sprawna. jak dojsdzie do mnie to na pewno bedzie...
A ile ty by chcial za te lampe?