Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Moja garkuchnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[/size][/font]Melduję posłusznie - oto moja garkuchnia. Wszystko działa, papu gotowałem na połowie z tych eksponatów. Legenda:
rząd górny od lewej
austriacki Phoebus, BAT (DDR ), made in USSR, Coleman No 527 ( ciekawe kłącze, służyło to do sterylizacji narzędzi chirurgicznych na polu walki w II WŚ ), Parasene England, Radius No 2, kostka Breżniewa a na niej oryg. ESBIT na paliwo stałe.
Poniżej od lewej
Optimus No 5, Gold Mohar No 100/1 ( Indie ), Optimus No 1 S, Twigg Buflam No 2 ( GB )
Poniżej od lewej
Phoebus No 2, Prympol ( Pl ), Prabhat ( Indie, sprzedawany przez Petromax ), Prympol
Poniżej od lewej
Polsport ( Odra ) z kompletem garów w brezencie, Rekord ( CCCP ), Veritas ( GB ) i uwaga - działający Everest ( CCCP ).
Są jeszcze ( zabrakło miejsca na regale ) drugi Polsport, drugi BAT Szmiel i trójpalnikowy wojskowy Prympol.
Niby nic takiego, ale zabawa przednia
bardzo fajna kolekcja.
Jest się czym chawalić Smile, gratulacje!
Super kuchenki też są fajne.
Widzę same mosiężne,gdybyś był zainteresowany to będę miał chromowanego primusa wyprodukowanego w Norwegii przez Hovik Verk.Ale dopiero w sierpniu będę w kraju.Oczywiście też jest mosiężny tylko chromowany.