Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Kolekcja rośnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Dzisiaj w przypływie weny twórczej zrobiłem nerkę spirytusową do Tilleya.Po zapaleniu płomienie ładnie ogarniają rurkę parownika ale nie wiem czy będzie działać bo czekam na zamówione siatki.
Z czego ją zrobiłeś?
Blacha stalowa grubość 0,6mm
Popacz se na pływak gaźnika do Junaka.
Chodzi mi o prawdziwego Junaka, nie o to gówno,
co teraz z napisem Junak na zbiorniku frajerom sprzedają.
Gaźnik nazywał się Pegaz .
No rzeczywiście profil jest w sam raz ale jakoś w Norwegii nie widuje Junakow a zrobienie tego ustrojstwa zajęło mi raptem pół godziny.
Ładnie Ci to wyszło.
Najistotniejsze czy spełni swoją funkcję.
Czemu ma nie spełnić. Wsadź do niego odrobinę tkaniny azbestowej i będzie grzał aż miło. W sumie bez wypełnienia też da radę.
(25-08-2017, 20:08)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Czemu ma nie spełnić. Wsadź do niego odrobinę tkaniny azbestowej i będzie grzał aż miło. W sumie bez wypełnienia też da radę.

I agree. To prevent spilling I sometimes use copperwool. The fuel will then be more locked. You can get copperwool cheap from dekarzy. They use it on top of Słomiane dachy.
At least here in Danmark they do Dodgy

Mikolaj
Pierwszy raz uruchomiłem Tilleya i Bialaddina zrobiłem to na starych siatkach które były zamontowane w lampach w chwili zakupu jestem mile zaskoczony Tilleyem który odpalił bez problemu za pomocą wykonanej własnoręcznie nerki.Światło było białe i bardzo jasne.Z Bialladinem miałem trochę problemów ale po wymianie siatki na pewno będzie ładnie świecił
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17