Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Primus 210 - kuchenka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mój nabytek na aledrogo.
Całkiem fajna kucheneczka, zaczynam się do niej przekonywać.
Odrobinę odczyszczona. No i odpalona.
W załączeniu zdjęcia. Część z aukcji a kilka moich.
Świetnie wygląda po "remoncie".
Też sobie muszę sprawić coś takiego. Ostatnio był rosyjski (czy raczej radziecki) Rekord za zaporowe 70 PLN i właściciel nie był skłonny do większych negocjacji, więc dałem sobie spokój.
Mi akurat udało się kupić całkiem przyjemny komplecik.
Mam nawet zapałki Wink
Zapałki zauważyłem Smile
Mam nadzieję, że jutrzejsza giełda przyniesie jakieś łupy.
Jaką to ma pojemność zbiornika i jak długo pali?
Jeszcze nie wiem ile pali.
Jutro zaleję do pełna i zmierzę czas palenia. No i przy okazji pojemność. Smile
To sa bardzo fajne kuchenki. Tak z ciekawości bo aukcje przegapilem ile kosztowała?
(25-06-2016, 22:02)Shelton napisał(a): [ -> ]Jaką to ma pojemność zbiornika i jak długo pali?

Do kuchenki wlałem 0,38 litra Pb95. 0,4l by weszło bez problemu. Czy 0,5l tego pewny nie jestem, może.
Czas palenia: 2h40min
To sa najwieksze z najmniejszych, teraz wlasnie taka biore na wakacje do Polski. Malo miejsca zajmuje a dlugo pali Smile A tak przy okazji ktory to rocznik i ile kosztowala ? Takiego design pudelka jeszcze nie widzialem...
Dodatkowe pytanie, czy kuchenki można również używać na PB 95/98? Czy to bezpieczne? Już jakiś czas temu czytałem fajny opis akcji któregoś z naszych kolegów jak kuchenkę na benzynie odpalał to był aprops niezły Thiller Smile czytało się z zapartym tchem.
Stron: 1 2