Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Kuchenka Szmel2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio dostałem szmela 2 kuchenka do renowacji ale ile będzie frajdy jak się ją odpali
Dokładnie Smile
uwagi dot..szmieli (każdy winien je znać zanim rozpocznie zabawe z tymi kuchenkami-koniecznie sprawdzić zawór bezpieczeństwa)

http://www.biasedlogic.com/files/kuchenk...tyczne.pdf
Zanim ja odpalę muszę dorobić uszczelkę pompki oraz kluczyk do kręcenia zaworu o reszcie nie zapomnę wszystko rozkręcę i dokładnie posprawdzam by nie mieć problemów.
Witajcie dawno mnie tu nie było więc przez ten czas troszkę kuchenek przybyło by nie zaśmiecać nowymi wątkami forum.Jakiś czas temu odwiedziłem złom na którym czasem buszuje w poszukiwaniu ciekawych rzeczy więc trafiły się prawie nowy szmel 2 wersja CCCP z opakowaniem wiec nie zastanawiałem się co do kupna i oto jestSmile

Kilka fotek nowego nabytku razem z testowaniemSmile
Wreszcie dostałem komplety naprawcze do kuchenki by odpalić pierwszego Szmela
A gdzie je dostałeś? i za jaką kasiurkę?
Przyjechały prosto z Ukrainy tam taki komplet kosztuje na polskie pieniądze około 5 zł oczywiście musisz mieć kogoś kto to jeszcze kupi i przywiezie. Trochę czasu minęło zanim znajoma z Ukrainy przywiozła te komplety naprawcze czekałem na nie cierpliwie ponad miesiąc.
Z chęcią bym odkupił taki zestawik Wink
Jak będzie okazja to jeszcze zamówię takie komplety naprawcze wtedy pogadamy.
Stron: 1 2