Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Skrzynka Petromax 2827
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy ktos posiada informacj na temat wymiarów skrzyni do Petromaxa 2827? Szukam ich bo chce taka skrzynie odbudowac. Gdzies znalazlem dane 36x37x37, ale to troche za maloHuh
A ja mam pytanko odnośnie tej skrzynki, jest do kupienia na ebayu ale jej cena dla mnie to trochę z kosmosu, planuję sam (przy pomocy stolarza) taką zrobić, spotkał ktoś wymiary takiego cacka? Spotkałem 36x36x37 ale nie jestem pewny czy to na pewno od niej czy od szwajcarskiego Petromaxa, no i przede wszystkim grubość ścianek itp
skrzynka na 2 P-x 2827 byla ostatnio na niem..e-bayu,poszla o ile mnie pamiec nie myli za 1200 zl.
http://www.petromax.nl/Kisten_bouw.html niewiele info. Wymiary miały się pojawić, ale od lat cisza w temacie - może spróbować napisać maila. Z drugiej strony, dało by się zrobić taką skrzynkę na oko w miarę dokładnie ze zdjęć. Pytanie tylko czy ma to być idealna replika, czy po prostu skrzynka na Petromax 2827 z ewentualnymi akcesoriami. Te wymiary które podałeś wydają się być prawidłowe, w tym 36 wysokości, a podstawa 37x37.
A jaka jest jej cena za jaką sprzedający z radością się jej pozbędzie??
Z proporcji wychodzi, że skrzynia ma 360mm szerokości a ścianki 15mm grubości.

@CZ@rek http://www.ebay.de/itm/WWII-GERMAN-ANTIQ...19dc4a12a8
Cena zacna.
Jednak ta skrzynia na pocieszenie pusta nie jest Wink Co w żadnym wypadku nie zmienia faktu, że cena z kosmosu.
USA. Kraj w którym szuka się przedmiotów na wydawanie pieniedzy. Polska kraj w którym szuka się pieniędzy na kupowanie przedmiotów Smile
To jest niemożliwe. Chyba, że zapakowanej i obłożonej styropianem. Lampa ma średnicę w najszerszym miejscu bodajże 15cm, pomiędzy nimi jest jakiś 1cm odstępu i od ścianek po bokach też. 15cm x 2 + 1cm + 1cm +1cm + 1,5cm + 1,5cm = 36cm. Może to jest 37, może nawet 40, ale na pewno nie 21" (53cm).
Nemo, wiem jak ta skrzynka jest zrobiona i na bank nie jest to 21x21". Jest to 36x36cm może 37x37cm. W dolnej "połówce" są dwie lampy z reflektorami i to jest jakieś 36x22cm, w górnej są akcesoria, klosze i miejsce na paliwo i to jest jakieś 36x14cm. Specjalnie wrzuciłem do Corela i sprawdziłem te wymiary zakładając że górna "narośl" na daszku ma 64mm.
Czyli wymiary jakie podalem na poczatku sa ok, chce jeszcze raz zapytac tego kolesia co wystawia na ebayu o wymiary ale pewnie mi nie odpowieUndecided wolalby zebym kupil.
Stron: 1 2