Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Części serwisowe, mantle, lejki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam forumowiczów.

Nazbierało się nam kilka zestawów serwisowych do Bundesmaxów (lejek, części serwisowe, 3 mantle LUXOR bądź PETROMAX). Cena 49 zł + przesyłka. Czy ktoś byłby zainteresowany takim zestawem. Jeżeli nie to wystawię na aledrogo.
a co jest w zestawie serwisowym - podrzuć jakąś fotkę Smile
Ja bym się uśmiechnął Smile
Do końca nie wiem Big Grin
Nazbieraliśmy siatkę gratów. Postaram się to szybko przebrać i pocykać. Na bank nie będzie to jedna uszczelka i igła Big Grin Anyway najpierw wrzucę na forum.
No to miodzio. Czekamy Smile
To jestem potencjalnym zainteresowanym Smile
Zdjęcia załączone. Lejki klucze mogą być używane, nawet jeżeli nie były, to posiadają ślady wieloletniego magazynowania.

Jeżeli chodzi o siatki LUXOR, o których wspominałem, to ich nie ma.. poniosła mnie fantazja. Są petromaxy lub colemany.

Mam gotowych 6 kompletów. (3 siatki, lejek, klucz, części) Siatek petromaxa mam 6 więc wystarczy ich tylko na dwa komplety. Reszta kompletów z colemanami.

Dwa komplety z petromaxami pójdą do 2 pierwszych osób (Czarek, Kogo) chyba, że nie będą zainteresowani, wtedy przesunie się na następnych

Zamówienia proszę składać w tym poście, wysyłamy pierwszym 6 osobom, które zaklepią sobie tutaj!! PM się nie liczą, żeby nie było niedomówień, będzie czarno na białym kto zamówił pierwszy.

Cena 49 zł + wysyłka (15 zł DPD, poczta paczka 11 zł)
Fajne zestawy. Zainteresowany jestem.
Piszę się na 3cią osobę. Smile
Ja chcę być czwartyBig Grin
Stron: 1 2