Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Aladdin 23 z dzis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wlasnie wrocilem z gieldy I chcialem wam sie pochwalic moim nabytkiem, wlasciwie to chcialem go sprzedac ktoremus z forumowiczow ale jak przeciscilem I postawilem na biurku to mnie jakas taka tkliwosc wziela i chyba juz tam zostanie, kupilem dzis kilka aladdinow, bez szkla i galeryjki, mysle ze beda zainteresowani... A jezeli do lipca ta lampa mi sie opatrzy to zmieni wlasciciela na forum... Stan igla Smile Mam pytanie, jest ktos zainteresowany mantlami do Aladdinow?
(12-04-2015, 14:38)alenstein napisał(a): [ -> ]Wlasnie wrocilem z gieldy I chcialem wam sie pochwalic moim nabytkiem, wlasciwie to chcialem go sprzedac ktoremus z forumowiczow ale jak przeciscilem I postawilem na biurku to mnie jakas taka tkliwosc wziela i chyba juz tam zostanie, kupilem dzis kilka aladdinow, bez szkla i galeryjki, mysle ze beda zainteresowani... A jezeli do lipca ta lampa mi sie opatrzy to zmieni wlasciciela na forum... Stan igla Smile Mam pytanie, jest ktos zainteresowany mantlami do Aladdinow?

Ile za niego chcesz? Jestem zainteresowany.
No to jest już trzech chętnych.. Smile
Śliczna Smile
Zrobilem pare fotek odpalonej lampy, nawet ladnie ale mam wrazenie ze moja druga lampa swieci jasniej, byc moze dlatego ze ma bialy klosz. Porownac ich nie moge bo druga jest w Polsce.
Piękna sztuka, aż miło popatrzeć jak rozjaśnia mrok Smile Stoję w kolejce Smile