Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Co sie Lampisz - 11. Hasag 351L NRD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po wakacyjnej przerwie powracam z ukochaną przez wszystkich serią o lampach ciśnieniowych. Zaczynamy z przysłowiowej grubej rury i wespół zespół z aplikacją Sony Vegas przedstawiam wam nową jakość w tematyce oprawy audio-wizualnej. Zapraszam na film.

Well done Tyrell, thanks for sharing and wellcome home from vacation. The lamp of course looks stunning and it is still on my wishlist :O)
The film looks good quality. Did you compress it in anyway to use less megabytes?

Mikolaj
Sure. It is mp4 file. Less than 800MB
Świetny filmik! Aż miło popatrzeć.
Wypas. Jak zwykle wysoki poziom. Myślałeś kiedyś, żeby zrobić dodatkowo jakieś tutoriale o drobnych naprawach, odnawianiu lamp, przerabianiu na spirytus etc? Myślę, że takie filmiki z eng napisami miałyby sporo wyświetleń bo nie ma na youtube dobrej alternatywy.
Fajne, fajne, znowu fajne.

Tylko ten smród zapalonej zapałki w domuHuh, a fee Angry, straszne to jest, ja nie zapalam zapałek w domu .
Przecież mogłeś ją odpalić zapalniczką na gaz, nie byłoby tego strasznego smrodu Big GrinBig GrinBig Grin
(24-10-2014, 10:35)HansDKW napisał(a): [ -> ]Fajne, fajne, znowu fajne.

Tylko ten smród zapalonej zapałki w domuHuh, a fee Angry, straszne to jest, ja nie zapalam zapałek w domu .
Przecież mogłeś ją odpalić zapalniczką na gaz, nie byłoby tego strasznego smrodu Big GrinBig GrinBig Grin

Ja niczego nie czułem oglądając ten filmik Big Grin
Też muszę zainwestować w sprzęt wyświetlający filmy w techlologii 7D Wink
Dobrze, że nikt z oglądających nie poparzył się przy tym Smile
Tyrell, czasami mam wrazenie ze pomyliles sie z powolaniem, moze powinienes byc rezyserem? Zdecydowanie prosilbym o wiecej takich filmikowSmile
Dziękuję wszystkim za uznanie. Na pewno Leni Riefenstahl byłaby ze mnie dumna. Ogień w pewnym momencie zdaje się wręcz pulsować w rytm hymnu ludowego. Duch Honekera na pewno będzie z zadowoleniem krążył wokół tej produkcji. Smile

Z czasem pomyślę o rozszerzeniu formuły kanału. Jakiś poradniki itd. Na razie brak wolnego czasu skutecznie blokuje wszelkie nowe inicjatywy.