Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: hasag 242 klosz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.Jestem Tutaj nowy więc witam się serdecznie z innymi użytkownikami tegoż forum.Dostałem ostatnimi czasy lampę Hasag no. 242 .Lampa w całkiem ładnym stanie z czerwonym daszkiem Wink)) lecz nie ma klosza i poszukuję takiego.Moje pytanie brzmi ;od jakiego petromaxa bedzie pasował..??? Czy 250 tki ,czy też 500 tki?? Będę ogromnie wdzięczny za podpowiedź ...
Więc zmierzyłem samemu...9cm/11cm
Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
(03-10-2014, 18:34)piotr napisał(a): [ -> ]Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
Mamy klosze o takich wymiarach (oryginalne optimus, stara produkcja) na stanie od 5 lat w dziesiątkach sztuk, więc raczej chyba nie jest to towar aż tak trudno dostępny w Polsce... Big Grin
Pasujących "no name'ów" nie mamy, więc cenowo może być taniej u kolegów z zachodu.
Nie żebym się czepiał, ale jakoś nie mogę znaleźć tych kloszy na Waszej stronie Smile
Witam dziekuję za podpowiedzi .Znalazłem taki klosz od 250 tki petromaxa za 49 pln więc się skuszę ...Ale w moim skromnym zestawie mam jeszcze optimusa 930 (nówka sztuka) lecz gdy leciał do mnie z Anglii to niestety klosz też ;(( się rozleciał...Patrzyłem na ceny i za mniej niż 130 pln nie znalazłem.Czy może ktoś z szanownych użytkowników posiada taki za mniejszą kasę Wink) lub wie gdzie można taki dostać ...dzięki Wam ...
(03-10-2014, 20:42)kerosene-shop.com napisał(a): [ -> ]
(03-10-2014, 18:34)piotr napisał(a): [ -> ]Do Twojego Hasaga pasuje klosz od Petromaxa 250. Wymiary 89 x 106 mm. W Polsce raczej trudno dostępny, do nabycia bez problemu na pelam.de lub hytta.de
Mamy klosze o takich wymiarach (oryginalne optimus, stara produkcja) na stanie od 5 lat w dziesiątkach sztuk, więc raczej chyba nie jest to towar aż tak trudno dostępny w Polsce... Big Grin
Pasujących "no name'ów" nie mamy, więc cenowo może być taniej u kolegów z zachodu.
Kerosene a po ile macie te klosz do optimusa 250? Bo mam takie w swoich PX 2827 I bardzo mi sie spodobaly, wlasnie te starej produkcjiSmile
piotr ; czy cena będzie konkurencyjna to się okaże ...zadzwonie ,porozmawiam i pewnie zdam relacje ...pozdrawiam i odezwę się niebawem ....
Słuszna uwaga Piotr, na stronie kerosene-shop.com tego nie mamy aktualnie wystawionego, ale na koszary.pl wisi od lat Big Grin

klosz optimus
It is a very nice lamp and not seen so often. You should put it in the gallery when you find time to do so Idea.

Mikolaj