Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Vapalux M320
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Dzisiaj odebrałem Vapaluxa M320 z niedawno rozgrywającej się aukcji allegro. Już wiem ile jest wart. Wink Bardzo fajnie się prezentuje. Póki co lampa musi poczekać na zakup siateczek i być może potrzebnych części. Na spodzie 'nigdy nie używać benzyny'. Poprzedni właściciel tego zalecenia raczej nie czytał, bo zapach ze zbiornika = zapachowi z baku kosiarki. Smile
[attachment=1746]
A jaki to rocznik?
CZ@rek, nie pytaj mnie o takie rzeczy, bo nie mam zielonego pojęcia. Tongue Jedyne cyfry, jakie widzę na lampie, to te wyryte ze spodu i jest przy nich: BS 2049 obok tego jest Willis & Bates, ENGLAND i nie używać benzyny.
To masz lampę z przyszłości Wink
Jeśli lampy przyszłości nie są produkowane w Chinach, to niech sobie będzie nawet z tego 2049. Wink Nie jestem typowym kolekcjonerem, który patrzy na roczniki i zbiera lampy np. IIWŚ, albo im starsze tym lepsze. Liczy się dla mnie przede wszystkim to, żeby świeciły, były w nie najgorszym stanie i w miarę nie PRC.
Dobre podejście - najprzyjemniejsze w tym wszystkim jest jednak ciepłe światło ładnej lampy naftowej.