Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Rewolwer do petromaxa 2827
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak obiecałem dorzucam zdjęcie rewolweru wykonanego własnoręcznie ponieważ oryginalny się rozleciał .
Całkiem zgrabnie Ci to wyszło Smile Manufakturkę otworzysz? Smile
No wlasnie, ja tez bym się pisalSmile
Nie Panowie zajęło mi to trochę czasu, także nie piszę się na to.Wink
wypisz,wymaluj wierna kopia towarzysza Naganta...
Masz jakies rysunki wymiary itp, czy wszystko metoda prób i błędow?
Jakiego materiału użyłeś?
[attachment=1694][attachment=1693]
(30-08-2014, 10:25)rastuch napisał(a): [ -> ]Masz jakies rysunki wymiary itp, czy wszystko metoda prób i błędow?
Jakiego materiału użyłeś?
na razie rysunki
proste jak konstrukcja parasola
[attachment=1695][attachment=1696][attachment=1697][attachment=1698][attachment=1699][attachment=1700]
(30-08-2014, 10:25)rastuch napisał(a): [ -> ]Masz jakies rysunki wymiary itp, czy wszystko metoda prób i błędow?
Jakiego materiału użyłeś?

sekcja zbiornika p-x 2827
Rastuch tak jak piszesz robiłem to metodą prób i błędów . Materiał to kawałek noża tokarskiego na którym wytrasowałem kontury rewolweru a później to tylko pilnik i pilniki iglaki i na samym końcu polerka. Problem miałem z sztyftem pod którym jest sprężyna domykająca zawór , musiałem nadspawać element przedstawiony przez nemo na drugim zdjęciu, w miejscu gdzie właśnie ten sztyft dociska zawór. Nemo szkoda ze wcześniej nie miałem tych rysunków z wymiarami ale jakoś sobie poradziłem na pewno komuś pomogą.
Czyli praca na dlugie zimowe wieczory + kufelek/ szklaneczka czegos na rozgrzewkę Smile
Stron: 1 2