Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z arsenału Muzeum Wojska Polskiego: MP40
17-10-2013, 21:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2013 21:58 przez Tyrell.)
Z arsenału Muzeum Wojska Polskiego: MP40
No to jedziemy z nowym cyklem. Dziś przyjrzymy się bliżej kultowej broni maszynowej - Szmajserowi Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2013, 06:00
RE: Z arsenału Muzeum Wojska Polskiego: MP40
Brawo Tyrell! Zabytek no i jak daje OGNIA!!!. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2013, 07:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2013 07:42 przez Tyrell.)
Przecież to nie ja Big Grin.... to tylko sugestia ciekawych zasobów youtube Smile ... Nie mam nic wspólnego z nakreconym materiałem.

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
18-10-2013, 14:47
Lezka sie w oku kreci, byl czas ze lezaly jak prawdziwki w lesie pod Braniewem...Jako ze jestem czlonkiem grupy rekonstrukcyjnej to kazdy z nas umie je rozbierac z zamknietymi oczamiBig Grin Tyrell, to moze teraz MP44?
18-10-2013, 16:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2013 16:10 przez Tyrell.)
Proszę bardzo Smile

Ostatnio jedną sztukę ekipa remontowa wyszperała w Łodzi na poddaszu Smile
http://www.hejlodz.pl/artykul,karabin_mp...daszu,1596

18-10-2013, 16:04
(18-10-2013 07:39)Tyrell napisał(a):  Przecież to nie ja Big Grin.... to tylko sugestia ciekawych zasobów youtube Smile ... Nie mam nic wspólnego z nakreconym materiałem.

Tak widac ze to nie Ty .!Chodzilo mi o pomysl bo musisz przyznac ze slownych zbieznosci mozna sie doszukac.
15-02-2014, 15:27
Wracając do tematu zabawki fajne ale nie osiagalne w realich naszego kraju puki co cieszę się że zmiany ustawy UoBiA przesuwającą date broni Historycznej z 1850 do 1885 roku.Dając możliwość posiadania broni rozdzielnego ładowania co cieszy miłosników strzelectwa czarnoprochowego oraz rekonstruktorów okresu XIX wieku.Choć jest to ograniczona oferta bo w tym okresie było sporo konstrukcji na naboje scalone to i tak jest to dość fajna zabawa.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS