Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego Najlepszego !!!
#1
Wszystkim Forumowiczom życzę spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia no i oczywiście jakiejś fajnej lampki pod choinką Smile

   
#2
Piecyki do ogrzania zakrystji "Demon" - oplułem monitor ze śmiechu Big Grin

Przyłączam się do życzeń - Wszystkiego Najlepszego!
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
Wszystkim życzę najlepszego a w szczególności szczęścia w zakupach wymarzonych lampek Smile . Swoją pod choinkową musiałem kupić sobie sam ( zapewnie jak większość z nas).
Pozdrawiam Was Wszystkich Świątecznie.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#4
Bronisław Śniegocki znowu atakuje Smile ... ale by było bajer zdobyć zdjęcie witryny jego sklepu... Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i dołączam się do życzeń świątecznych. Niech wam lumenów w lampach nigdy nie zabraknie. No i nafty co by ciśnieniówki odpalać ku uciesze własnej i swoich bliskich Smile

PS. Poniżej fotka aktualnego stanu kamienicy w której mieścił się sklep Śniegockiego.

   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i oczywiście owocnych renowacji! Smile
Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
#6
Ja swoj prezent choinkowy wlasnie wylicytowalemSmile Ciesze sie ze pierwszy raz na tym forum mozemy skladac sobie zyczenia bozonarodzeniowe, mam tez nadzieje ze bedziemy je skladac jeszcze wiele razy i ze z kazdym rokiem bedzie o kilka osob wiecejSmile
Spokojnych swiat i niech nam nafty i spirytusu nie zabraknieSmile
#7
Ja również życzę wam wszystkim wszystkiego lampowego/najlepszego* Smile
* niepotrzebne skreślić
#8
Wesolych Swiat !
#9
Wesołych Świąt Smile
#10
W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T ,
życzy Hansdekawka Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości