Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje
#1
No, widać, że przyszły wakacje i sezon ogórkowy w pełni bo nic się nie dzieje Smile

Jakieś plany ciekawe koledzy mają? Smile Ja w tym roku cały urlop rezerwuję na wykończenie nowego mieszkania, więc chętnie poczytam o waszych planach Smile

I żeby było zdjęcie do kompletu - mój ulubiony kawałek Chorwacji Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#2
Ja w pierwszym tygodniu sierpnia wybieram się pod namiot gdzieś nad Bałtyk. Nie wiem jeszcze gdzie, bo miejsce wybiera moja Pani, ale nie ma to większego znaczenia dla mnie, byle bylo spokojnie i w miarę możliwości nie było zasięgu Big Grin
Oczywiście lampa będzie ze mną, więc jak ktoś zobaczy na polu namiotowym intensywne światło to mogę to być ja Wink
#3
Pięknie! Jak jednak będziesz miał zasięg i w okolicach 3miasta będziecie, to daj znać - piwko lampowe możemy wypić Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#4
Masz na myśli piwko z kieliszkiem nafty jako dopalacz?? Wink
Jak tak to nie ma sprawy.
#5
Ze mną jak z dzieckiem Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#6
(29-06-2013, 00:38)michal napisał(a): Ze mną jak z dzieckiem Big Grin

Za rączkę i do baru Big Grin
#7
Ja dzis jade pod namiot na weekend, pierwszy raz od prawie 20 lat, oczywiscie dwa petromaxie ze mna. Wrazenia opisze po weekendzieSmile
#8
Ja wezmę tylko jeden. Jeden Bundesmax na pewno rozświetli znaczną powierzchnię. Dwa 829B to by była już rozpusta, chociaż miałem takie zakusy Wink
Muszę tylko do wyjazdu zrobić 'skrzynkę transportową'. Pewnie padnie na tubę papierową - łatwo, szybko i przyjemnie.
#9
@alenstain super Smile zapodaj po powrocie jakieś focie z placu boju Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#10
Duża spirytusowa światłość będzie tego roku nad polskim morzem, chyba ?... w Kątach Rybackich.
Pozdrawiam urlopowo.
Dymogeneratory Smok >>> Helica


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości