Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje
#21
A ja w takich warunkach świetlnych spędziłem ostatnie 8 dni.
Oj nie chciało się jechać do domu, nie chciało.


Załączone pliki Miniatury
   
#22
Lampiarskie pozdrowienia z Bambergu w Bawarii Smile

       
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#23
Jaka to nafta w tej szklance?? Wink
#24
(07-09-2013, 16:56)Tyrell napisał(a): Lampiarskie pozdrowienia z Bambergu w Bawarii Smile

Witam Kolege na goscinnej niemieckiej ziemi.Oj cieniutko w tej Bawarii Cola i obwazanek? Zamiast golonki i litrowy kufel piwa w Bayern.Mimo wszystko udanego odpoczynku.
Pozdrawiam Szekla.
#25
To nie cola tylko wedzone piwsko z preclem Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#26
(08-09-2013, 14:15)Tyrell napisał(a): To nie cola tylko wedzone piwsko z preclem Smile
A ta pianka jakas nedzna.Popielniczka pusta ale to i lepiej zwlaszcza po tych ograniczeniach w DE.Zlamanie zakazu kosztuje a lepiej to przeznaczyc na nowe nabytki .Pozdrawiam Szekla
#27
No tak, kolega Szekla to obeznany w niemieckiej rzeczywistosciSmile

A ja wczoraj bylem na zlocie grup rekonstrukcyjnych, oprocz broni, czolgow samolotow i innego zlomu byly oczywiscie lampy cisnieniowe, fanarki i wszystkich typow kuchenki spirytusowe, czyli amerykanie uzywali colemanow, anglicy Bialladinow a Niemcy Petromaxow oczywicie marki BW, juto moze jakies fotki zamieszcze, bo dzis to tylko odpoczywac...Smile
#28
(08-09-2013, 21:33)alenstein napisał(a): [...] A ja wczoraj bylem na zlocie grup rekonstrukcyjnych, oprocz broni, czolgow samolotow i innego zlomu byly oczywiscie lampy cisnieniowe, fanarki i wszystkich typow kuchenki spirytusowe, czyli amerykanie uzywali colemanow, anglicy Bialladinow a Niemcy Petromaxow oczywicie marki BW, juto moze jakies fotki zamieszcze, bo dzis to tylko odpoczywac...Smile

A w temacie kuchenek/kocherów coś ciekawego było?
#29
Pozdrowienia z Monachium Smile


Załączone pliki Miniatury
   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#30
Sezon urlopowy czas zacząć.
Pozdrowienia z deszczowej Chorwacji Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości