Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vapalux M320
#1
        Nic na forum się nie dzieje. Zastój. Martwa cisza. Bezruch. I nagle! Ten błogi spokój został przerwany przez wstrząsającą informację. Wywiady wielu krajów zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Skrzynki pocztowe agencji prasowych pozapychały się z nadmiaru informacji. Bo oto... jeden z moich nowych nabytków, ale chyba najcenniejszy.
Państwo pozwolą, że przedstawię: Vapalux M320.
Wdzięk, urok, gracja, klasa i niepowtarzalne piękno.
Jeszcze nie w drodze ale już niebawem wyruszy do mnie razem ze swoimi kolegami (a w zasadzie koleżankami).
Wszystkie lampy do renowacji, więc liczę na Was, bo chcę doprowadzić je do stanu dawnej świetności i nie będę się zadowalał odpowiedziami typu: kombinuj. Smile
#2
Fajna - a co jeszcze w paczce będziesz miał ciekawego ?
Skype: kogo..
#3
Oby tylko parownik był sprawny.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
Skąd Ty te świecidełka zciągasz?
Też bym się przytulił do takiego min pełnoletniego Vapaluxa Smile
#5
W paczce będą jeszcze Tilleye i Bialaddiny ale nie chcę jeszcze o nich pisać. Wolę poczekać aż wszystko dojdzie.
Nawiązałem łączność z osobą, która miała trochę lamp i chciała się ich pozbyć. Dogadaliśmy się z ceną za wszystko. To wszystko Smile
CZ@arek jak kiedyś do mnie przyjedziesz, to pozwolę Ci go (ją) przytulić. W końcu jest pełnoletni (a) Smile
#6
Ladna sztuka, w koncu to AnglikSmile Mi tez gdzies zostal jeszcze taki na sprzedaz, prawie nowka, kupilem kilka na ubieglorocznym zlocie w Newark,rowno za miesiac nastepny zlot, jestem wlasnie na etapie poszukiwania dobrego spiwora, wlasnie mam dwa na oku na ebayu, jak ktos z nowych forumowiczow jest zainteresowany zeby zobaczyc jaka atmosfera tam panowala to odsylam do mojego postu SPOTKANIE W NEWARK.
#7
(27-04-2015, 10:15)Tyrell napisał(a): Oby tylko parownik był sprawny.

A co najczęściej się psuje lub nie funkcjonuje w tych parownikach?
#8
Rozkalibrowane dysze albo rozdęte temperaturą parowniki. Te ostatnie brytole robili stalowe, więc zdarza się, że nie dają rady na kontynentalnych naftach. Sami stosują szlachetniejsze blendy na bazie izoparafin.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
(27-04-2015, 13:41)Tyrell napisał(a): Rozkalibrowane dysze albo rozdęte temperaturą parowniki. Te ostatnie brytole robili stalowe, więc zdarza się, że nie dają rady na kontynentalnych naftach. Sami stosują szlachetniejsze blendy na bazie izoparafin.

Dzięki Tyrell za wytłumaczenie, teraz rozumiem. Będę miał parę pytań odnośnie - właśnie stalowego parownika do Vapaluxa 300 z 1944, ale to umieszczę w innym poście no i zrobię parę fotek aby pokazać o co mi chodzi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości