Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tloczek srednica 1,7mm
#1
Gdzie moge szukac skorki tloczka o srednicy 1,7mm z otworem 8mm? W moim kocherze Liesma jest wlasnie taka srednica wewnetrzna. Probowalem juz ze skorka od Pmx 500-tam jest 1,8mm.Zmiekczalem gniotlem a przy wciskaniu rozpierdzielil sie .Zostaje wiec znalezc pasujacy-co dziwne reszta czesci (oprocz uszczelki zakretki zbiornika tez mniejszej o 1mm) pasuje od Pelamowskiego R1. Prosze o pomoc.
#2
Delikatna korekta.
Chodzi o średnicę 17mm - 1,7cm. Smile
#3
(10-11-2013, 19:30)CZ@rek napisał(a): Delikatna korekta.
Chodzi o średnicę 17mm - 1,7cm. Smile
Cz@rek !Prosciej o 1mm mniejsza srednica wewnetrzna tloczka niz to jest w Pmax 500 .Zmierz a zobaczysz roznice .
pozdrawiam Jacek
#4
Szekla, popatrz na to:
http://www.ebay.com/itm/5-x-PUMP-CUP-LEA...4157b0c59d
#5
(13-11-2013, 21:12)CZ@rek napisał(a): Szekla, popatrz na to:
http://www.ebay.com/itm/5-x-PUMP-CUP-LEA...4157b0c59d

NiestetyTo nie moj jezyk! Popatrzylem i nic mi to nie mowi.Jezyk angielski- wiec moze kolega Alenstein cos poradzi ?TO glupie "ruskie 1,7 cm jak z szerokoscia torow" przeszkadza w pozytywnym zakonczeniu regeneracji Kochera ,brakujace czesci zamowione w Pelamie.Uszczelka zbiornika tez mniejsza od pelamowskiego R 1 wycieta za porada jednego z Forumowiczow z detki samochodu .Zostaje pieprzony tloczek jak sie ukurze to zrobie go sam instukcja byla juz na Forum
Pozdrawiam
#6
Witaj skoro mój patent z dętki działa ( w takiej kuchence też mi działa) to czemu nie zrobisz też tłoczka przepisy masz nawet chyba dwa...? Ja je robią sam od czasu jak miałem 8 lat samemu , w pierwszej pompce do roweru taki skórzany miałem ( rozumiem że brakuje ci tylko tej skóry a nie całego elementu. Zajmie ci to max 15 minut + kolejne 15 czasu oczekiwania aż się uformuje w cylindrze pompki. Podlej to tylko najpierw woda z mydłem ( jak już wytniesz skórę ) przed wkładaniem do cylindra a potem jeszcze podlej od góry np olejem ... jakimkolwiek olejem, I już Big Grin będzie lepszy niż oryginał
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#7
(14-11-2013, 01:09)divemaster napisał(a): Witaj skoro mój patent z dętki działa ( w takiej kuchence też mi działa) to czemu nie zrobisz też tłoczka przepisy masz nawet chyba dwa...? Ja je robią sam od czasu jak miałem 8 lat samemu , w pierwszej pompce do roweru taki skórzany miałem ( rozumiem że brakuje ci tylko tej skóry a nie całego elementu. Zajmie ci to max 15 minut + kolejne 15 czasu oczekiwania aż się uformuje w cylindrze pompki. Podlej to tylko najpierw woda z mydłem ( jak już wytniesz skórę ) przed wkładaniem do cylindra a potem jeszcze podlej od góry np olejem ... jakimkolwiek olejem, I już Big Grin będzie lepszy niż oryginał

Widac nie zostanie mi nic innego? Musze niestety czekac az pojade za m-c do Polski tam mam wszysko potrzebne do produkcji .To nie lenistwo lecz szukanie w DE.kawalka skorki czy rury odpowiedniej srednicy jest denerwujace.
Pozdrawiam
#8
Tak ale jak będziesz miał szczęście to tam na strychu znajdziesz lampę z przed 100 lat a u nas najwyżej dziurawe buty Smile z których zdobędziesz skórę na tłoczek Smile
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości