Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki - jakie i skąd?
#1
Witam, jako że jestem szczęśliwym nabywcom chińskiej wersji petromaxa hk-500 (tak myślę) moje pytanko jest takie. Gdzie i jakie siateczki najlepiej do niego kupić. Ostatnia niestety mi się popsuła przy 10 próbie doprowadzenia lampy do normalnego działania.
#2
Co do pytania JAKIE? to w tym dziale masz wywody o wyższości jednej siatki nad drugą: http://www.lampycisnieniowe.pl/forum/For...talityczne
Jeśli chodzi o to GDZIE? To aukcje. Wg mnie baj hamerykański.
#3
Hmm, kwestia jakie w związku z tym jest drugoplanowa. Ma działać i tyle. Lampa jest używana w terenie i ma po prostu robić swoją robotę. Temat gdzie je dostać bardziej mnie interesuje. Na polskich stronach ceny są wysokie a do tego przesyłka prawie drugie tyle. Może ktoś z forumowiczów ma jakieś zapasy i odstąpi w normalnej cenie? Albo da adres do sprawdzonego źródła zakupu. Pozdr.
#4
Z aukcji polecam te:
www.ebay.com/itm/Liberty-Long-Sock-Mantles-for-pressure-lantern-500-600-CP-20-in-pack-/271603355126?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f3cd24df6
www.ebay.com/itm/Liberty-Round-Mantles-for-pressure-lantern-500-600-CP-20-in-pack-/271603357034?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f3cd2556a
Używam tych siatek i jestem bardzo zadowolony. Kilka osób z Forum też ich używa bądź używało.
#5
Super, dzieki za namiar, na pewno jakies zamowienie bede musial zrobic. Nigdy nie korzystalem z jebaja wiec pewnie bedzie wesolo. A poki co zostaje zamowienie z conrada co by w weekend poświecic.

Pozdr. Smile
#6
Mnie w tym tygodniu podkusilo i kupilem siatki do colemana, made in India, ano zobaczymy jak sie sprawuja...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości