Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki LIBERTY
#1
W kontekście ostatniej mojej porażki z siatkami Anchor, Butterfly, Buttonfly (siatki po wypaleniu jak rodzynki, siatki nowe porwane, podczas wypalania pękają) mam następujące pytanie. Czy ktoś z was używał siatek Liberty?? Petromaxów z lat dawnych nie moge dostać więc szukam zastępstwa.

Przykładowe zdjęcia dwóch znalezionych siatek w załączeniu..


Załączone pliki Miniatury
       
#2
No cóż.
Szkoda, że nikt nie mógł poratować wiedzą. W takim razie zgłaszam się jako mysz laboratoryjna do zweryfikowania siatek. Sprawdzę czy siatki Liberty się do czegoś nadają (czy po wypaleniu nie przybierają wielkości rodzynków Wink ). Na tapetę idą siatki pokazane jako pierwsze w pierwszym poście, czyli te 'długie'.
W kontekście porażki z siatkami zakupionymi w Japonii może to być źródło siatek za rozsądną cenę - może nie aż tak dobrą, ale nadal akceptowalną.
#3
Czekamy na relację chyba, że planujesz większy zakup to mógłbym się ewentualnie podpiąć pod testy w celu zmniejszenia kosztów ...
Skype: kogo..
#4
(16-04-2014, 09:22)KoGo napisał(a): Czekamy na relację chyba, że planujesz większy zakup to mógłbym się ewentualnie podpiąć pod testy w celu zmniejszenia kosztów ...

Jak siatki przejdą pozytywnie testy (odpowiednia wielkość jak dla HK500, trwałość po wypaleniu) to planuję zakup większej ilości i wtedy możemy się umówić na wspólny zakup.
#5
Znalazłem jeszcze jedne siatki u sprzedawczy w Indiach - oto aukcja http://www.ebay.com/itm/290865902693
Cena 5USD za dwie siatki i tłoczki do pompek. Przesyłka darmowa. Jak by nie patrzeć cena całkiem przyzwoita.
Ciekawe co będzie. Jak przyjdą się okaże Big Grin


Załączone pliki Miniatury
   
#6
Ciekawa opcja. To są różne średnice tłoczków?
Skype: kogo..
#7
Z opisu by wynikało, że tak.
Taki jest szacowany czas dostawy (wg ebay'a): Śr. 30 kwi. - Cz. 8 maj. Jak poczekasz to pomierze i dam znac Smile
#8
Ok. To poczekamy, ciekaw jestem co to za sprzęt.
Skype: kogo..
#9
Przesyłka z Indii doszła. Big Grin
Zdjęcia i kilka słów na temat siatek i tłoczków wstawię po długim weekendzie.
#10
(17-04-2014, 20:36)KoGo napisał(a): Ciekawa opcja. To są różne średnice tłoczków?

Obiecane wymiary (średnice zewnętrzne):
- większy - 21mm
- mnieszy - 17mm

Mniejszy jeszcze nada się do Petromax'ów i pochodnych. Dla większego jeszcze nia mam zastosowanie Wink


Załączone pliki Miniatury
       


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości