Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sea Anchor 500HK
#31
Jeśli chwila trwa dłużej niż minutę - dwie, patrz jak wyżej.

Lepiej napompować jeszcze raz niż zrobić pożar ( to w ostateczności), chmurę białego dymu i kałużę z paliwa.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#32
(13-01-2014, 17:08)divemaster napisał(a): Jeśli chwila trwa dłużej niż minutę - dwie, patrz jak wyżej.
Big Grin
No i wszystko jasne

Dziękuje serdecznieSmile
#33
(31-12-2013, 11:03)rastuch napisał(a): Ja do swojej kolekcji przepalonych doliczę jeszcze 2 sztuki. Jakaś masakra z tymi siatkami. Zwiąże teraz u spodu cienkim drucikiem może pomoże. Smile

Big GrinTy to masz pomysłyBig Grin
Drucik rozwali Ci koszulkę przy przemieszczaniu lampy ze względu na obciążenie jej swoją masą, bezwładność drucika spowoduje ruchy koszulki i pęknie ona bardzo szybko.
#34
(13-01-2014, 20:09)HansDKW napisał(a):
(31-12-2013, 11:03)rastuch napisał(a): Ja do swojej kolekcji przepalonych doliczę jeszcze 2 sztuki. Jakaś masakra z tymi siatkami. Zwiąże teraz u spodu cienkim drucikiem może pomoże. Smile

Big GrinTy to masz pomysłyBig Grin
Drucik rozwali Ci koszulkę przy przemieszczaniu lampy ze względu na obciążenie jej swoją masą, bezwładność drucika spowoduje ruchy koszulki i pęknie ona bardzo szybko.


Wiem spodzieewałem się tego. Cool

Ale tak czy siak zrobiła mi figla i przepaliła sie w miejscu w którym nie była zadrutowana. Tongue
Czekam na listonosza z nowymi koszulkami Wink
#35
Te siatki z pelam-u są naprawdę fatalnej jakości, nie tylko do 500tek , te same problemy miałem przy 250tce.
Na siatce od lampy gazowej z założonej do Tilleya lampa działa od sierpnia, na podobnej ale z pelam jednootworowej w 250 jak wytrzyma miesiąc - to i tak dobrze ( z czego większość czasu stoi na półce). Te z palam-u są jakby żadziej plecione może to jest powodem?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#36
(13-01-2014, 16:07)rastuch napisał(a): Podpowiedzcie mi jeszcze jedną rzecz.
Czy przy wyłączaniu lampy za pomocą pokrętła (nie spuszczam ciśnienia)siatka ma prawo tlić się tak np 15-20 sekund i dopiero całkowicie zgasnąć? Czy powinno to nastąpić załóżmy po 5 sekundach?

Jaka jest średnica zewnętrzna i całkowita wysokość odbłyśnika - daszka do Px ?
[Obrazek: d54ce7cc1ebed6f9e63be948b67d9fe1.jpg]

Srednica zewnetrzna 34,8mm wewnetrzna 14,2mm wysokosc 5cm-odblysnik do hk500
#37
Gdzieś kiedyś widziałem jak ktoś odbłyśnik z talerza stalowego zrobił Smile I całkiem zgrabnie nawet to wyszło Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#38
szekla dziekuje
michal cos w ten desen bede chcial zmajstrowac :p
#39
(14-01-2014, 17:51)michal napisał(a): Gdzieś kiedyś widziałem jak ktoś odbłyśnik z talerza stalowego zrobił Smile I całkiem zgrabnie nawet to wyszło Smile

Mam taki odbłyśnik - klosz w mojej szwajcarce, której używam na okrągło.
Zrobiłem go wiele lat temu z talerza nierdzewnego kupionego w Tesco na kilogramy. Polecam, prezentuje się dobrze i działa wyśmienicie Smile

Jak nie zapomnę, to jutro pstryknę foto.
#40
znalazlem juz jeden ale ma przetloczenia ktore cisna troche odpustem. W Tesco patrzylem ostaunio ale byly za glebokie.
Hans zapodaj foty swojego


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości