Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacja Petromaxa
#1
Witam kupilem zaniedbana lampe Petromax 523/500cp super original.Doprowadzilem ja do blysku teraz czas zadbac o sprawnosc.Poczytalem co sie dalo duza pomoc to wstawione przez Cz@rka filmiki z youtube.Dzieki Stwierdzilem ze jest nawalone pokretlo zaworu a on sam ciezko chodzi zamowilem czesci na www.pelam.de i czekam.Mam pare pytan-wylalem stara nafte czy przed zalaniem nowj czyms przeplukac?W pozycji zaworu otwarty iglica wystaje ponad dysze to dobrze?co uzyc do regulacji na filmie bylo kiepsko widac!Lampa stala w szopie pare lat czy wymienic caly komplet naprawczy?Narazie tyle jestem cienki na kompie nie wiem czy to dojdzie gdzie chcialem?Przepraszam za litery-pisze z Niemiec .Pozdrawiam.
#2
Czarek masz filmy na youtube? Dlaczego sie nie chwalisz Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
(14-05-2013, 16:50)Tyrell napisał(a): Czarek masz filmy na youtube? Dlaczego sie nie chwalisz Smile

Jestem zaskoczony.
Szekla pomylił chyba mnie z kimś innym Wink
#4
CZ@rek sorry myslalem ze to u Ciebie byly zalaczone serwisowanie petrmaxa Po holendersku czy norwesku 5 czy 6 odcinkow Ale napewno na forum.Koledzy czy odpisuje dobrze 54lata to nie atut wznajomosci kompa!
#5
Ja tylko podałem linki.
Znalazłem kiedyś tego gościa. A że mam słabość do norwegii to sobie adresy zapisałem. Smile
#6
Znalazlem to chyba Michal 21 04 wstawil w naprawie lamp ..... 6 filmikow w wersji norweskiej Przepraszam

Bycie na Forum mnie przerasta Telefon jest bezposredni.Jak i gdzie moge uzyskac odpowiedzi na moje pytania jak nie u ludzi z praktyka?
#7
Pewnie piszesz o tym moim poście:

http://lampycisnieniowe.pl/forum/Thread-...109#pid109
#8
Tak o tym teraz widzisz jaki jestem zielony w kompie!Napisalem CI prywatna wiadomosc dotarla do Ciebie czy na Berdyczow?
#9
Nie mów, że sobie nie radzisz jest bardzo dobrze.
Michał zapoczątkował wątek, ja się dopisałem. Stąd może wrażenie, że post był Michała.

A PW dotarło. Smile
#10
Uf!! Dzieki uprzednio Nekalem administratora tej strony zeby mnie wprowadzil w arkana tej sztuki Dal wytyczne a Ja nadal ide na oslep nie mysdl ze pisanie to Pikus!Dlatego opcja telefon do wyjasnienia watpliwosci jest dla mnie mniej bolesna mimo ze z Niemiec Pozdrawiam Szekla


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości