Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerobka na spirytus.
#11
Ale ja leje zwyczajny denaturat Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#12
Ale ten bezbarwny? Czy tego fioletowego syfa? Mi ten fioletowy rurkę od nerki zapchał, bo denaturat się wypalał a barwnik zostawał. Ciekawe czy może mieć to jakieś znaczenie przy przeróbce lampy.
Skype: kogo..
#13
(17-04-2014, 20:38)Tyrell napisał(a): Ale ja leje zwyczajny denaturat Smile
Witaj a myslisz ze Ja jaki zalalem ??? Po zmianie efekt pioronujacy Co mam myslec o naszym rodzimym porodukcie?Jest proektyfikacyjny. o watach zadnej mowy Moze to nie to co chcialem kupic???

(17-04-2014, 20:56)KoGo napisał(a): Ale ten bezbarwny? Czy tego fioletowego syfa? Mi ten fioletowy rurkę od nerki zapchał, bo denaturat się wypalał a barwnik zostawał. Ciekawe czy może mieć to jakieś znaczenie przy przeróbce lampy.
Niestety jagodowy ale o "watach" wzmianki zero!!Alenstein uczulil mnie na Denatural .Mimo wszystko nam odczucie ze sila swiecenia na spirytusie definitywnie zmalala!?
#14
Bezbarwny. Jagodzianki już dawno w GSie nie widziałem Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#15
A mi ostatnio 2 butelki ożenili Sad i głupi kupiłem.
Skype: kogo..
#16
Do lamp kupujemy tylko tak zwany biały denaturat i sprawdzamy jego jakość (%) aerometrem/densymetrem, lub postępujemy jak z mottem A. Słodowy (zrób sobie sam Smile).
Pozdrawiam świątecznie.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#17
Koledzy a gdzie nabyc bezbarwny denaturat?W sklepach jak o niego pytam patrza sie na mnie jak na wariata!
#18
Ja biały kupiłem w budowlanym.
#19
Hej, tu macie wątek, który napisałem na forum żeglarskim:

http://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=42&t=18679

Wszystko na temat alku Smile

tu link do aukcji:

http://allegro.pl/alkohol-spirytus-skazo...47965.html



BTW - po co przerabiać na spirytus???? Ja mam maszynkę do gotowania na spiryt. Na naftę nic oprócz lampy. Ile w praktyce kosztuje konwersja? Czy lampa wtedy się lepej/inaczej zachowuje?

BR,
Maciek
#20
Też mam maszynkę na spiryt, ale nie pojadę nad polskie morze bez kuchenki benzynowej. Kupienie denaturatu jest baaardzo trudne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości