Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petromax na morzu w ciężkich warunkach atmosferycznych
#11
Witam, dobrze że natrafiłem na ten temat bo już sam chciałem łączyć temat żeglowania i świecenia. Co prawda jestem nowy w temacie ciśnieniówek jak i żeglarstwa ale powoli stawiam pierwsze kroki. Na pierwszym torze idzie reanimacja chinola który rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o wykonanie (trafił mi się chyba jeden z tandetniejszych). A na drugim torze budowa własnej żaglówki która to zapewne jeszcze w tym roku będzie miała swoje wodowanie. Jako że żaglówka ma być na modłę starego stylu tak więc i lampa by się ładnie w temat wpisywała. Ale nic, zostaje tylko świecenie w marinie lub na noclegu na plaży bo to całe moje żeglowanie rzeczywiście mogło by się skończyć jak pogrzeb wikinga w płomieniach. No ale wracając do tematu od którego chciałem zacząć to pozdrawiam gdynian i jakby się jeszcze na jakieś piwko w klimacie lampowo - żeglarskim do kontrastu wybierali to z chęcią się też dołączę do tak zacnego towarzystwa i posłucham trochę morskich opowieści od ludzi z większym starzem. Wink

Pozdr.
#12
Widze ze towarzystwo coraz bardziej zeglarsko-lampowe i nurkowo lampowe, mysle ze nastepne letnie spotkanie zrobimy gdzies nad wodaSmile Witamy w towarzystwie.
#13
Brakuje tylko pilota, który podczas lotu odpalał by lampę Wink
#14
(09-10-2014, 10:06)CZ@rek napisał(a): Brakuje tylko pilota, który podczas lotu odpalał by lampę Wink

No to może grupowa ściepa na balon? Lampka będzie od razu podgrzewać powietrze Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#15
Ale balon będzie w kształcie lampy Smile
Jak tak to wchodzę Big Grin
#16
Szukamy sponsora może ... Smile.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#17
Nie zaszkodzi spróbować Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości