Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petromax 900 Little Baby
04-12-2013, 23:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 23:24 przez divemaster.)
Petromax 900 Little Baby
Odbudowany prawie z nicości Petromax 900 Little Baby

Załączone pliki Miniatury
Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby Petromax 900 Little Baby

serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 23:24
RE: Petromax 900 Little Baby
Gratulacje Smile Little Baby to według mnie jedna z najładniejszych lamp Petromaxa Smile

Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
04-12-2013, 23:33
RE: Petromax 900 Little Baby
Dziękuję.Też tak myślę. Na denku ma wygrawerowane ledwo widoczne 8/9 zakładam że to miesiąc i rok produkcji.
Lampa której "renowacja" kosztowała mnie sporo czasu i niestety jak na razie najwięcej pieniędzy z pośród wszystkich które mam. Ale że ten typ podoba mi się najbardziej, dlatego kupiłem kolejnego "złoma" 900 ki w podobnym stanie, do całkowitego remontu. Mam nadzieję że sprzedawca mnie nie oszuka i wyśle przynajmniej to co na zdjęciach

serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS