Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pertomax hk500 PRC
19-07-2015, 00:03
Photo Pertomax hk500 PRC
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem nowym użytkownikiem szacownego forum i chciałbym zaprezentować okazyjnie kupioną HK500 made in PRC.
Ów lampa na początek przysporzyła mi troszkę nerwów, które udało się rozwiązać dzięki postom użytkownika Nowy.
Spotkał mnie ten sam problem samo-wykręcającego się zaworku pompki i pulsującego światła.
Problemy rozwiązane błyskawicznie dzięki forum i wpisom doświadczonych użytkowników za co serdecznie dziękuję.

W załączniku foto lampy. Jeszcze nie skumałem jak dodawać zdjęcia.

Zabawa lampą twa od piątku i zdążyłem wyczaić, że na nafcie świetlnej ciężko chodzi i rapid szaleje. Natomiast na rozpałce do grilla z Castoramy śmiga wyśmienicie. Po oznaczeniu składu rozpałki (WE 265-150-3) okazało się, że to nic innego jak nafta kosmetyczna.
Tę samą znalazłem za 6,99 za litr w Kauflandzie.(od razu zrobiłem zapas 10 litrów).

To tyle na razie. Dziękuję za waszą wiedzę i doświadczenie.
Nadmienię, że Petromax chińczyk zwiedzi kilka krajów południa na moim miesiącu miodowym. Planuję także zakup kuchenki petromax.
Fotorelację zdam po powrocie.

Pozdrawiam.

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2015, 00:21
RE: Pertomax hk500 PRC
Gratuluję udanej naprawy i witam serdecznie na forum. Każde nowe zdjęcie oraz post wzbogacają naszą małą, ale prężną społeczność o nowe treści i doświadczenia. Zachęcam do regularnych odwiedzin i współudziału w tworzeniu tych wyjątkowych stronic. Przy okazji pozwolę sobie złożyć życzenia pomyślności na nowej drodze życia. Oby ciepła i światła nigdy wam w waszej małżeńskiej drodze przez życie nie zabrakło Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS