Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paliwo -- dostępność, wady, zalety
#21
Hmmm żadnych konkretów na tym tosaine, ale frakcje aromatyczne bardzo niskie. Podejrzewam, że jakościowo będzie dokładnie pomiędzy blendami Zibro Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#22
A można gdzieś w Polsce kupić Zibro Kristal?
#23
Nie namierzyłem. Podobnie jak "Aspen" (mega czysta benza do colemanów) należy do kategorii - Złoty Grall. Każdy o nim słyszał ale nikt go nie widział Smile

   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#24
Rynek na te paliwa w PL jest tak wąski, że trzeba się cieszyć, że chociaż zibro i tosaine jest w dostępne i w dodatku w normalnych cenach Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#25
O tym piszesz??
http://www.aspenfuel.co.uk/products/envi...te-petrol/

Jak tak to nie jest to aż tak niedostepne i nieosiągalne.
#26
Niemcy leją "Aspen" do kosiarek. U nas wszyscy jadą na E95 i żyją w przekonaniu że węglowodory aromatyczne to samo zdrowie Smile

Widziałeś gdzieś "Aspen" Czarek?
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#27
Ja do kosiarki leje też i olej, ale wypić bym go nie chciał Wink
Inna sprawa, jak za litr Aspen mam dać 20zł to wybór ekonimiczny jest prosty - stacja benzynowa i jakieś bezołowiowe coś, najpewniej 95 Wink
Kosiarka żyje, kosi już 3-ci sezon.
#28
akurat E95 pachnie bardzo ładnie - ja lubię Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#29
Wdychaj wdychaj Smile ... kup sobie tylko maskę gazową bo bankowo katalizatora na kosiarce nie masz Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#30
Nie mam, prawda.
Jednak chodząc po Warszawie wdycham więcej syfu niż kosząc trawe na działeczce nad jeziorem raz w tygodniu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości