Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nafta z wojska!
#21
Sporo wody w Wiśle upłyneło , czy kto z pierwszych palczy podzieli się opinią ? Jak wrażenia z palenia ? Nie wiem czy zwiększac zaplanowany stan magazynowy ?! Undecided
#22
Nie dostałem/nie załapałem się na testy nafty bo co...Spiromax?
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#23
Nie do Ciebie zapytanie Smile domyślam się ,że będziesz ostanim forumowiczem , który wyrazi pozytywną opinię o paliwie innym , niż to które preferujesz , ja wolę wyroby spirytusowe tylko do konsumpcji "czasami" Smile
#24
Przepraszam za ciszę, byłem chory. Planowany zagraniczny wyjazd przesunięty na jutro. Spodziewamy się 200 litrów pod koniec tygodnia. Bardzo prawdopodobne, że w piątek będziemy realizować następne zalegające zamówienia.
Pozdrawiam!
#25
Ja bym zamówił 5 litrów. Czy mam to robic poprzez stronę sklepu?
#26
(15-03-2016, 12:17)bury32 napisał(a): Ja bym zamówił 5 litrów. Czy mam to robic poprzez stronę sklepu?

Najlepiej i najszybciej. Jak możesz poczekaj do piątku. Jak tylko dostaniemy naftę w łapy, to dodaję ją do sklepu (teraz zrobiłem ją nieaktywną). Dam znać tutaj jak tylko towar przyjedzie.
#27
Super, wielkie dzieki.
#28
(10-03-2016, 23:20)piotrkolakowski napisał(a): Nie do Ciebie zapytanie Smile domyślam się ,że będziesz ostanim forumowiczem , który wyrazi pozytywną opinię o paliwie innym , niż to które preferujesz , ja wolę wyroby spirytusowe tylko do konsumpcji "czasami" Smile
Jedno nie wyklucza drugiego, a jak rozebrać temat na czynniki to się wręcz uzupełnia Smile.
Pozdrawiam.
PS.Parę... siąt lamp (o kurcze za dużo tego) mogę w każdej chwili odpalić na nafcie czy innym paliwie ropopochodnym ale na co...(któryś) dzień palenia lamp preferuję zdecydowanie paliwa etanolopochodne.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#29
Ja się też będę domawiał. Cały czas mam dylemat ile tego dobrać Wink
#30
(16-03-2016, 19:30)CZ@rek napisał(a): Ja się też będę domawiał. Cały czas mam dylemat ile tego dobrać Wink

Daj znać jak się zastanowisz bo jest realna szansa, że jutro wysyłamy Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości