Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nafta z wojska!
#11
(02-03-2016, 08:34)bury32 napisał(a): A są dostępne większe baniaki np. 5 litrowe?

Mamy dostęp tylko do puszek 1L. Prawdopodobnie będą też dostępne w plastikowych kanisterkach (nie jest to pewne). Nawet nie wiemy czy wojsko miało na wyposażeniu większe baniaki, ale tyle się różnych zestawach w skrzyniach u nas przewinęło i zawsze jednak max 1L w środku.
#12
Następna dostawa prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia.
#13
Rozumiem , że zamówione złożone , a niezrealizowane będą obsługiwane w pierwszwej kolejności .Undecided
#14
(02-03-2016, 12:35)piotrkolakowski napisał(a): Rozumiem , że zamówione złożone , a niezrealizowane będą obsługiwane w pierwszwej kolejności .Undecided

Oczywiście, że oczekujące zamówienia w pierwszej kolejności, chyba, że kupujący się wycofa wtedy zwracamy pieniądze (jeżeli był już przelew). Postaramy się kupić tyle, żeby wystarczyło.

Jeżeli ktoś jeszcze z forumowiczów byłby zainteresowany (mowa o osobach, które nie złożyły zamówienia w koszarach) bardzo proszę o pisanie ilości tutaj w wątku. Będziemy orientacyjnie wiedzieć ile mamy zamówić.
#15
Jeśli towar spełni oczekiwania to pewno klijentów nie zabraknie . Mam również prośbę do pierwszych użytkowników nafty , aby podzielili się wrażeniami z palenia .
#16
Zakładam, że się nie załapałem więc chciałem prosić o dodanie jeszcze 5szt dla mnie Smile
#17
Jak nafta będzie ok - wezmę jeszcze 5 puszeczek Smile
Skype: kogo..
#18
(02-03-2016, 13:22)CZ@rek napisał(a): Zakładam, że się nie załapałem więc chciałem prosić o dodanie jeszcze 5szt dla mnie Smile

Niestety byli szybsi od ciebie, więc musisz poczekać do następnej dostawy. Nie będzie problemu powiększyć zamówienia.

(02-03-2016, 13:31)KoGo napisał(a): Jak nafta będzie ok - wezmę jeszcze 5 puszeczek Smile

Nie ma innej opcji Wink Znalazłeś się wśród szczęśliwców, którzy dostaną naftę już jutro, więc czekamy z niecierpliwością na testy Big Grin
#19
To powiększamy Smile
#20
Na pewno będziemy ostro testować - tylko pewnie dopiero w wolnej chwili Smile
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości