Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nafta z wojska!
#41
Nieładnie ze strony dostawców , czekamy na powrót do akceptowalnych cen .
#42
(05-05-2016, 13:09)piotrkolakowski napisał(a): Nieładnie ze strony dostawców , czekamy na powrót do akceptowalnych cen .

Z tego co przeglądałem strony niemieckich sklepów militarnych to nafta się pojawiła w cenie ~5 euro za puszkę.. Więc nasz dostawca musi to jednak sprzedać w tej cenie co teraz, tylko, że dla niemca wydać 5 euro to jak splunąć...
#43
To fakt dla nich 5 e jak u nas 5zł , dziwi mnie tylko czemu nie sprzedali wam większej partii towaru , a może zwietrzyli na tym biznes i wprowadzili reglamentację !? Pozostaje nam zibro i tosaine w nadal akceptowalnych cenach . Tą od Was będę hajcował odświętnie Smile
#44
(05-05-2016, 13:41)piotrkolakowski napisał(a): To fakt dla nich 5 e jak u nas 5zł , dziwi mnie tylko czemu nie sprzedali wam większej partii towaru , a może zwietrzyli na tym biznes i wprowadzili reglamentację !? Pozostaje nam zibro i tosaine w nadal akceptowalnych cenach . Tą od Was będę hajcował odświętnie Smile

Niemcy mają jakieś przepisy na przewóz materiałów łatwopalnych. Żeby móc kupić większą ilość trzeba jakieś pozwolenia specjalne mieć.. Gdyby nie to, byśmy już mieli cały magazyn nafty Big Grin. W wielu miejscach się teraz ta nafta pojawiła, więc zainteresowanie musi być spore. W Polsce już się tym nie pohandluje, ale rynek zachodni łyknie w mig.
#45
W Niemczech mają nafte z firmy Fischar (5,16 eur za puszke )ale i tak to jest dla nich za drogo, palą lampy na paliwie tosaine i zibro lub innych wynalazkach grillowych


   
https://www.fischar.de/technische-chemik...1-l/a-126/
Viribus unitis


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości