Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mosiezny brener do Hk 500 Pmx
#1
                                Witam kolegow.! Nareszcie dokonczylem zabawe z mosieznym brenerem!mialem 2 rozne krocce 3/4 .jeden od kaloryfera 2 od innego przylacza stad roznica w dlugosci gwintu nie przeszkadza to jednak w niczym .Trzyma wymiar ceramicznego brenera.Opieralem sie na niemieckim opisie,tam jednak uzyto 1mm blaszki ze stali nierdzewnej,ja nawiercilem miedziana.Cz@rek sugerowal mi siatke miedziana .Blaszka byla latwiejsza do zamocowania . Niestey test odbedzie sie jak wroce z polski.!O wynikach poinformuje
Pozdrawiam Szekla.
#2
Ciekawi mnie wynik, jak to będzie działało w działającej lampie.
A co do siatki mosiężnej, to wydaje mi się to bardziej 'prawidłowe' podejście. Jednakże nie będzie pewności jak się tego nie zweryfikuje. Tymczasem czekam na testy i trzymam kciuki za pozytywne testy.
#3
Bardzo ciekawy eksperyment. Trzymam kciuki za owocny finał Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
(23-10-2013, 20:04)szekla napisał(a): Witam kolegow.! Nareszcie dokonczylem zabawe z mosieznym brenerem!mialem 2 rozne krocce 3/4 .jeden od kaloryfera 2 od innego przylacza stad roznica w dlugosci gwintu nie przeszkadza to jednak w niczym .Trzyma wymiar ceramicznego brenera.Opieralem sie na niemieckim opisie,tam jednak uzyto 1mm blaszki ze stali nierdzewnej,ja nawiercilem miedziana.Cz@rek sugerowal mi siatke miedziana .Blaszka byla latwiejsza do zamocowania . Niestey test odbedzie sie jak wroce z polski.!O wynikach poinformuje
Pozdrawiam Szekla.

Ups.! blaszke dalem oczywiscie mosiezna.!Sorki za powielone zdjecia .Nadal wtawiajac zdjecia nie mam pewnosci czy wyjdzie jak bym chcial.!

(23-10-2013, 20:10)Tyrell napisał(a): Bardzo ciekawy eksperyment. Trzymam kciuki za owocny finał Smile

Zastosowana opcja byla juz przetestowana w niemczech.Nie rozumialem tylko dlaczego uzyto tam blaszki ze stali nierdzewnej .Wybralem blaszke mosiezna nawet ze wzgledu na latwosc wiercenia otworow.Test wszystko pokaze Pozdrawiam
#5
Blaszka palnika w niemieckiej wersji wycięta została z gotowego sita nierdzewnego. Takie uproszczenie konstrukcyjne. Mosiądz powinien działać poprawnie.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#6
(25-10-2013, 09:17)spiromax napisał(a): Blaszka palnika w niemieckiej wersji wycięta została z gotowego sita nierdzewnego. Takie uproszczenie konstrukcyjne. Mosiądz powinien działać poprawnie.
Pozdrawiam.

Wiercenie w mosiadzu to bajka w przeciwienstwie do stali nierdzewnej Chcialem zrobic wypuklosc jak w ceramicznym, kulka z lozyska ale kumpel dal dupy i nie dal poprawki na wiatr wiec narazie zostanie plasko Wracam do de w sobote wiec w nowym tygodniu przetestuje co" zmajstrowalem" .Gwint w skoku rozny ale trzyma fest wiec nie spodziewam sie pprzykrych niespodzianek, raczej zapomnieniu ze jest cos takiego jak brener. Dodam ze ponownie transportowalem lampe Pmx 829 b w skrzyni transportowej dla siostrzenca i mimo fatalnych warunkow na naszych drogach mantel po 530 km w polsce zotal caly ! Nowki magazynowe sa do dostania na niemieckim ebay za, 150 euro z wojskowa skrzynia jest tego warta ale polskie zarobki.??? Wiecie najlepiej.
Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości