Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moj niedzielny wypad na gielde...
#1
W ostatnia niedziel bylem na gieldzie, a to jest efekt, Optimus 300 z lat 30 tych, niestety brak wierzchu daszka, Tilley kompletny I z odblysnikiem, niestety ktos go pomalowal szara farba. Do tego dwa olbrzymie Fuerhandy. Ostatnio knotowki zaczynaja podobac mi sie coraz bardziej... Dwa tygodnie wczesniej tez kupilem fuerhanda, wlasnie go odrdzewiam, pomaluke go I bedzie ozdoba mojej kolekcjiSmile
Ma ktos daszek do tego Optimusa 300? Bo bez daszka to nieszczegolnie wyglada.


Załączone pliki Miniatury
               
#2
No piękne skarby. Pochwal się ile to kosztowało - jak możesz ;D
#3
No widzę, że Tilley jest (lata '50-te). Widziałem takie po zerwaniu farby i po wypolerowaniu. Piękne są.
A Ty będziesz ją polerował czy odtwarzał stan jaki mógł być oryginalnie (chlorm/złoty)?
#4
Knotówki są fajne, ale tylko z wyglądu i może jeszcze do tworzenia klimatu. Ze świeceniem, a dokładniej oświetlaniem terenu, to one za dużo wspólnego nie mają. Miałem kiedyś knotówkę za kilkanaście zł., to świeczka więcej światła dawała. No chyba, że takie 'prawdziwe' działają lepiej. Smile

Fajne nowe nabytki do kolekcji Smile
Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
#5
Lampa na knota to klasyka. Ilość światła zależy od konstrukcji i klimat przy nich jest niepowtarzalny!
#6
Bedzie ktos z was zainteresowany tym Tilleyem? Bo mi potrzebny jest tylko ten odblask i tylko dla niego kupilem te lampe. Mam taka w stanie magazynowym a nie chce zbierac takich po 10 sztuk, co innego PetromaxySmile Dlatego jak nikt z was nie bedzie zainteresowany to wystawie na ebaya.
#7
(19-02-2014, 22:49)alenstein napisał(a): Bedzie ktos z was zainteresowany tym Tilleyem? [...]

A jaka by była cena??
Na pewno ułatwi to decyzje potencjalnemu kupcowi. Wink
#8
Za niedużą kaskę może przykleiłbym się do niej.
#9
(19-02-2014, 15:51)alenstein napisał(a): Ma ktos daszek do tego Optimusa 300? Bo bez daszka to nieszczegolnie wyglada.
Jakbym trochę poszperał to może znajdę. Do tej lampy będzie pasował przykręcany daszek od PX 826/828 a taki na pewno się znajdzie. Lampa w niklu czy mosiężna?
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#10
Oj to poszukaj, ale on nie bedzie za maly? Lampa jest niklowana ale pod spodem jest mosiadz bo sa malutkie przetarcia. Ma ktos taka lampe?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości