Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moj Petromaxio 2827
#11
Tak się często odpala lampy w Indiach, dlatego zazwyczaj w ogóle nie mają kapeluszy:

[Obrazek: attachment.php?aid=266]


Załączone pliki Miniatury
   
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#12
To ja poprosze taki rowerek Big Grin
#13
   
a moze mała szopka .....

Viribus unitis
#14
I weź to kur..na potem czyść, zmieniaj siatki, tłoczki smaruj, pompuj i odpalaj Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#15
Jeszcze jedna stronka z lampami cisnieniowymi, jest na co popatrzec, ach te ksztaltySmile
http://flickrhivemind.net/Tags/pressurelamp/Interesting
#16
Gościu ma tego Ditmara z karbowanym parownikiem Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#17
Chciałem Wam pokazać moje nowe nabytki Px 2827, teraz razem mam ich 4 i pół, jeden jest prawie bez farby, dodatkowo ktoś pomalował go czymś jasno zielonym, miało to chyba udawać farbę koloru piaskowego jakiej używano w czasie walk w Afryce PółnocnejSmile Ale mimo fatalnego wyglądu, po wymianie uszczelek na ołowiane, lampa zdumiewająco dobrze trzyma ciśnienie.Po trzech dniach wskazówka manometru ani drgnęła. Ostatni nabytek to jest dolna część lampy Px 2827, bez daszka parownika itp, ale zbiorniczek ma cały. Nic tylko brać się do roboty. Dwie kompletne lamy świecą jak ta lala, za tydzień biorę je nad morze, w końcu przydadzą się do czegoś praktycznego, aha, siateczka auera wbrew pozorom bardzo dobrze znosi jazdę samochodem, jestem zaskoczony, tyle że lampa musi być w jakimś opakowaniu.


Ta ostatnia fotka to jest opakowanie siateczki auera, właśnie takich siateczek używam, bardzo popularne w Indiach i rzeczywiście dobreSmile


Załączone pliki Miniatury
                       

#18
Też lubię 2827 Smile Trochę duża ta siatka do 827 - na 200-300 świeciły by jaśniej.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#19
Ale ja je zawiazuje tak ze maja wielkosc 250 CP, sprawdza sie dobrzeSmile
#20
Nie wątpie! Smile Czy wpadasz w PL "nad morze"? Bo może dało by się gdzieś spotkać Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości